نوشته ها و مقالات

رباتی بسیار جالب به شکل کانگورو + فیلم

به گزارش روابط عمومی‌ و اطلاع رسانی مجموعه نوآوری باز کوشا به نقل از گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، شرکت فستو ربات بسیار جالبی به شکل کانگورو طراحی و تولید کرده اند که در فیلم زیر آن را خواهید دید.

 

 

 

 

فستو به عنوان یک رهبر نوآوری در فناوری اتوماسیون است به دنبال الگوهای حرکتی جدید یا هنوز گسترده نشده است. و درایو مفاهیم. یک منبع برای دانش جدید و آینده فن آوری در طبیعت است.

با استفاده از BionicKangaroo، شرکت فستو  یک تکنولوژیکی منحصر به فرد را برای حرکت یک ربات کانگورو تولید می کند.

همانند الگوی طبیعی آن، این ربات نیز می تواند با انرژی به سمت بالا بپرد، بچرخد و به طور موثر خودش را برای پرش بعدی بازیابی کند.

مفهوم عملیاتی بصری با استفاده از سیستم کنترل ژست BionicKangaroo را می توان با حرکات و با استفاده از یک دستگاه خاص کنترل کرد, بازوبند بازوبند حرکات عضلانی اپراتور را تشخیص می دهد.

یک سنسور موقعیت در بازوبند حرکت را ثبت می کند بازو. بازوبند این سیگنال ها را از طریق بلوتوث به سیستم کنترل فشرده کانگوروهای مصنوعی که بر اساس آن شروع می شود

درایوهای الکتریکی برای حرکات دقیق هنگام ایستادن، ربات کانگورو با هر دو پا زمین را لمس می کند و دم آن، بنابراین به آن تماس سه نقطه ای پایدار می دهد. دم آن نیز هنگام پریدن تعادل لازم را فراهم می کند.

یک سروموتور برقی به طور خاص زاویه حمله خود را کنترل می کند و حرکت جبرانی مربوطه را تضمین می کند،کانگورو در نتیجه حرکت متقابل را جبران می کند.

 

 

 

منبع: روابط عمومی‌ و اطلاع رسانی مجموعه نوآوری باز کوشا

پلتفرم نوآوری باز کوشا از همه علاقمندان در هر حوزه و زمینه ای دعوت می‌کند تا در مسابقات نوآوری و فناوری ما شرکت نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *