وبلاگ

مک بوک پروهای جدید اپل با تراشه‌های M3: سریع ترسناک

اپل در رویداد جدید خود که در تاریخ 31 اکتبر 2023 برگزار شد، مک بوک پروهای جدید با تراشه‌های M3 را معرفی کرد. این لپ‌تاپ‌ها دارای طراحی مشابه مک بوک پروهای M2 هستند، اما از تراشه‌های M3 جدید بهره می‌برند که عملکرد و کارایی بهتری نسبت به تراشه‌های M2 ارائه می‌دهند.

مک بوک پرو 13 اینچی با تراشه M3

مک بوک پرو 13 اینچی با تراشه M3 دارای قیمت پایه 1,299 دلار است. این لپ‌تاپ دارای یک پردازنده هشت هسته‌ای با چهار هسته‌ی قدرتمند و چهار هسته‌ی کارآمد است. پردازنده گرافیکی این لپ‌تاپ نیز 10 هسته‌ای است.
مک بوک پرو 13 اینچی با تراشه M3 در انجام کارهای روزمره مانند وب‌گردی، کار با نرم‌افزارهای آفیس و ویرایش عکس و فیلم بسیار سریع و روان است. همچنین، این لپ‌تاپ برای اجرای بازی‌های سنگین نیز مناسب است.

مک بوک پرو 14 اینچی با تراشه M3 Pro

مک بوک پرو 14 اینچی با تراشه M3 Pro دارای قیمت پایه 1,999 دلار است. این لپ‌تاپ دارای یک پردازنده 10 هسته‌ای با هشت هسته‌ی قدرتمند و دو هسته‌ی کارآمد است. پردازنده گرافیکی این لپ‌تاپ نیز 16 هسته‌ای است.
مک بوک پرو 14 اینچی با تراشه M3 Pro برای کاربران حرفه‌ای مانند ویرایشگران ویدیو، طراحان گرافیکی و توسعه‌دهندگان نرم‌افزار بسیار مناسب است. این لپ‌تاپ می‌تواند کارهای سنگین را به سرعت و بدون مشکل انجام دهد.

مک بوک پرو 16 اینچی با تراشه M3 Max

مک بوک پرو 16 اینچی با تراشه M3 Max دارای قیمت پایه 2,499 دلار است. این لپ‌تاپ دارای یک پردازنده 12 هسته‌ای با 10 هسته‌ی قدرتمند و دو هسته‌ی کارآمد است. پردازنده گرافیکی این لپ‌تاپ نیز 32 هسته‌ای است.
مک بوک پرو 16 اینچی با تراشه M3 Max قدرتمندترین لپ‌تاپ اپل است. این لپ‌تاپ می‌تواند کارهای بسیار سنگین را به سرعت و بدون مشکل انجام دهد.

جمع‌بندی

مک بوک پروهای جدید اپل با تراشه‌های M3 لپ‌تاپ‌های قدرتمند و کارآمدی هستند که برای طیف وسیعی از کاربران مناسب هستند. این لپ‌تاپ‌ها برای انجام کارهای روزمره، کارهای حرفه‌ای و اجرای بازی‌های سنگین بسیار مناسب هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است