مسابقات

ریز پرنده

پلتفرم نوآری باز کوشا | ریز پرنده

یکی از برنامه‌های اصلی هر کشور توسعه و نوآوری است. به همین منظور « فراخوان ریز پرنده » انتشار یافته است، تا ایده‌های مرتبط با این حوزه را در سازمانی که موقعیت تجاری ‌سازی و بهره‌برداری از ایده را فراهم می‌کند، جمع آورد.

فراخوان ایده در حوزه “ریز پرنده” با هدف جمع‌آوری ایده‌ها و طرح های نوآورانه و فناورانه در این حوزه منتشر شده است تا با استفاده از توان داخلی دانشجویان، فارغ‌التحصیلان و متخصصین بتواند پیشرفتی در این زمینه‌ها ایجاد کند.

زمینه‌هایی که علاقه‌مندان می‌توانند در آن ایده ‌پردازی کنند محدود نیستند. مسئله‌ای که اهمیت دارد این است که ایده مطرح شده، به «ریز پرنده» ارتباط داشته باشد. این ایده‌ها حتی می‌توانند در حوزه‌ای دیگر باشند ولی به نحوی در راستای فناوری‌های مرتبط با ریز پرنده ارتباط داشته باشند. لذا نیازی نیست ایده ‌پردازان دایره ذهنی خود را محدود کنند و می‌توانند با دستی باز ایده‌های خود را برای این فراخوان ارسال کنند.

روند داوری و ارزیابی ایده‌ها توسط تیمی متخصص انجام می‌گیرد. و بعد از پذیرفته شدن هر ایده، موقعیت بسیار خوبی برای رشد و تجاری سازی آن وجود خواهد داشت.

مهلت ثبت نام

دریافت ایده‌ ها از ۱دی تا ۱۵ بهمن ماه ۱۳۹۹

تا ۱۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ تمدید شد

جوایز و حمایت ها

  • جایزه ۵ میلیون تومانی برای طرح برتر
  • ورود به دوره‌های رشد و شتاب‌دهی و حمایت مالی برای پرورش ایده
  • امکان تجاری سازی و فروش
  • منتورینگ و مشاوره تخصصی جهت تجاری سازی و تکمیل طرح‌ها

همراهان

پلتفرم نوآوری باز کوشا

برای شرکت در مسابقات ایده و طرح های فناورانه و نوآورانه کوشا روی لینک زیر کلیک کنید

[av_button_big label=’شرکت در مسابقات’ description_pos=” icon_select=’yes-left-icon’ icon=’ue8dd’ font=’entypo-fontello’ link=’manually,https://kushaideas.ir/%d8%b4%d8%b1%da%a9%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%da%86%d8%a7%d9%84%d8%b4-%d9%88-%d8%ab%d8%a8%d8%aa-%d8%a7%db%8c%d8%af%d9%87-%d9%87%d8%a7/’ link_target=” title_attr=” color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ color_hover=’theme-color-highlight’ custom_bg_hover=’#444444′ color_font=’theme-color’ custom_font=’#ffffff’ id=” custom_class=” template_class=” element_template=” one_element_template=” av_uid=’av-yncw’ sc_version=’1.0′ admin_preview_bg=”][/av_button_big]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *