وبلاگ

برگزاری کنفرانس ملی «توسعه اقتصادی پایدار بر مبنای توسعه فناوری و نوآوری»

برگزاری کنفرانس ملی توسعه اقتصادی پایدار

نخستین کنفرانس ملی «توسعه اقتصادی پایدار بر مبنای توسعه فناوری و نوآوری» به همت سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری شبستان، نخستین کنفرانس ملی «توسعه اقتصادی پایدار بر مبنای توسعه فناوری و نوآوری» به همت سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران روز 11 بهمن 1401 برگزار می شود.

«نقش پارک های علم و فناوری در کارآفرینی و توسعه اقتصادی پایدار»، «نقش دیپلماسی اقتصادی در رشد و توسعه شرکت های دانش بنیان»، «شرکت های کارگزار و شتاب دهنده ها در توسعه اقتصادی پایدار»، «تأثیر توانمندسازی شرکت های دانش بنیان و فن بازار ها بر توسعه اقتصادی پایدار»، «نقش هوش مصنوعی و فضای مجازی در تجاری سازی محصولات دانش بنیان»، «نقش بسته بندی و صادرات در منحنی عمر محصولات دانش بنیان»، «نقش تحقیق و توسعه در مدل رشد و توسعه (R&D) شرکت های دانش بنیان»، «چالش های برنامه ریزی های حمایتی از شرکت های دانش بنیان»، «نقش مالیات در رشد و توسعه محصولات شرکت های دانش بنیان» و «نقش فرهنگ و نوآوری و بستر اجتماعی فن آوری در توسعه محصولات نوین» محورهای این همایش هستند.

پژوهشگران مهلت دارند آثار و مقالات خود را تا دهم دی ماه 1401 ارسال کنند و نتیجه داوری مقالات در بیستم دی ماه اعلام خواهد شد.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال مقالات می توانند به نشانی اینترنتی www.secd2023.conf.irost.ir مراجعه کنند.

منبع: باشگاه ایده پردازان کوشا

مجتمع نوآوری باز کوشا از علاقمندان و ایده پردازان که طرح یا ایده ای در حوزه نوآوری و فناوری در هر زمینه ای دارند دعوت می کند تا در رویدادها و مسابقات فناوری و نواوری ما شرکت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است