فراخوان ها

برگزاری ششمین جشنواره دانش آموزی ابن سینا

پلتفرم نوآری باز کوشا | فراخوان حمایت از صاحبان ایده در سراسر کشور

دبیر علمی جشنواره دانش آموزی ابن سینا با بیان اینکه ششمین جشنواره دانش آموزی ابن سینا در مردادماه 1400 به صورت بین المللی برگزار خواهد شد، گفت که در این دوره جشنواره بین المللی AYSF برای اولین بار و با همکاری اتحادیه دانشمندان جوان اندونزی برگزار می شود.

چهارمین جشنواره ملی دانش آموزی ابن سینا

به گزارش دبیرخانه دائمی جشنواره، مهدی رشیدی جهان، دبیر علمی ششمین جشنواره دانش آموزی ابن سینا در ارتباط با جزئیات برگزاری جشنواره اظهار کرد: این برنامه در محورهای متنوعی همچون نمایشگاهی از دستاوردها، دست سازه ها و اختراعات دانش آموزی، سمینارهای علمی، ماراتون کسب و کار دانش آموزی، برنامه نویسی، ایده پردازی و TedTalk برگزار می شود.

وی همچنین بیان کرد:

این دوره همچون دوره های گذشته جشنواره ابن سینا، دانش آموزان مقاطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم و تمامی هنرستان ها و مدارس را تحت پوشش قرار می دهد.

مهدی رشیدی جهان خاطرنشان کرد:

به منتخبین این دوره مدرک بین المللی ارائه خواهد شد و همانند دوره های گذشته برگزیدگان محورهای مختلف جشنواره به رقابت های بین المللی اعزام می‌شوند.

رشیدی جهان با اشاره به اینکه در برنامه امسال با ارائه محتوای آموزشی همچون فیلم، پادکست، مطالب خواندنی و…. دانش آموزان آماده حضور در رویداد می شوند، گفت: همزمان با ششمین جشنواره ملی ابن سینا شاهد برگزاری اولین رویداد طراحی دوره های یادگیری مبتنی بر پروژه با رویکرد شناختی Project based learning ویژه معلمین همه مقاطع با همکاری موسسه تربیت شناختی انگاره خواهیم بود، که راهنمای معلمین برای طراحی و هدایت پروژه های دانش آموزی است.

دبیر علمی جشنواره گفت:

در مردادماه سال 1400 ششمین جشنواره دانش آموزی ابن سینا به صورت بین المللی برگزار خواهد شد، و در این دوره جشنواره بین المللی AYSF برای اولین بار و با همکاری اتحادیه دانشمندان جوان اندونزی و حمایت دانشگاه ها و سازمان های بین المللی معتبر برگزار می شود.

وی با اشاره به موفقیت های برگزیدگان جشنواره در سطح بین المللی افزود: دانش آموزان ایرانی در سال 2020 در جشنواره و مسابقات بین المللی صاحب 15 طلا، 13 نقره و 9 برنز در رشته های مختلف شدند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در جشنواره به وب سایت جشنواره به آدرس www.ebnesinafestival.com مراجعه کنید.

پلتفرم نوآری باز کوشا | فراخوان حمایت از صاحبان ایده در سراسر کشور

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید

منبع: روابط عمومی هسته پژوهشی کوشا

پلتفرم نوآوری باز کوشا شما را به مسابقات در جهت پیشترفت علم و فناوری  دعوت می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *