فراخوان ها

برگزاری رویداد استارت آپی فناوری های نوین

پلتفرم نوآری باز کوشا | برگزاری رویداد استارت آپی فناوری های نوین

مدیر مرکز توسعه کسب و کار پارک علم و فناوری خراسان گفت: رویداد استارت آپی فناوری های نوین با موضوع آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست در ۱۳، ۱۴ و ۱۶ اسفندماه در مشهد برگزار می‌شود.

سید ایمان شریعتی در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص این رویداد استارت آپی اظهار کرد:

این جشنواره، سومین جشنواره‌ای است که برگزار می‌شود و با هدف جذب، حمایت و پذیرش استارتاپ‌ها و مجموعه‌هایی که در حوزه آب مشغول به فعالیت هستند برگزار شده است. با توجه به تجاربی که در دو جشنواره قبل داشتیم، تصمیم گرفتیم تا این رویداد را به صورت مستقل برگزار کنیم و برنامه‌ها منسجم‌تر در حال انجام است.

وی افزود: 

برنامه اجرایی این رویداد بر این اساس است که بر روی ایده‌های جدیدی که به یک محصول اولیه تبدیل شده اند در یک بازه زمانی دو روزه که حدود ۵۴ ساعت است کار شود و  این ایده‌ها، در مرحله پذیرش طرح‌ها از بین ۲۰ طرح، حدود ۱۰ طرح برای شرکت در این رویداد منتخب شده‌اند و در این ۵۴ ساعت، کاری تیمی را تجربه می‌کنند و یکسری آموزش‌هایی برایشان پیش بینی شده که با توجه به شرایط، با محیط کسب و کار و مسائل اقتصادی آشنا می‌شوند.

نماینده پارک علم و فناوری خراسان و جانشین رئیس جشنواره استارت آپی فناوری‌های نوین تصریح کرد:

در این رویداد کاری عملی انجام می‌شود و برنامه این است که تیم‌ها تمرینی در حوزه کسب و کار داشته باشند و مربی‌هایی در کنار این تیم‌ها هستند که کارگاه‌هایی آموزشی دارند. در پایان این تیم‌ها کارشان را ارائه می‌دهند و به رسم یادبود تقدیری از آن‌ها خواهد شد و این جریان کمک می‌کند که وارد شبکه شوند و کارشان توسعه پیدا کند، عضو مراکز رشد و شتاب‌دهنده ها شوند و نقطه شروعی برای کسب و کار آن‌ها شود.

پلتفرم نوآری باز کوشا | برگزاری رویداد استارت آپی فناوری های نوین

این رویداد در ۱۳، ۱۴ و ۱۶ اسفندماه برگزار خواهد شد و جوایز آن تخصیص فضای کار اشتراکی در کارخانه نوآوری مشهد، ۱۵ میلیون تومان جایزه و اعتبار نقدی برای ۳ تیم برتر، پذیرش فناوران برتر توسط بنیاد ملی نخبگان(سطوح ۲ و۳)، استقرار در پارک علم و فناوری خراسان رضوی و اعطای تسهیلات معاونت علمی ریاست جمهوری است.

برای شرکت در این رویداد به آدرس https://nwlsm.ir/ مراجعه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *