وبلاگ

ایده های خود را برای جشنواره فیلم 100 ارسال کنید

ایده های خود را برای جشنواره فیلم 100 ارسال کنید | مجموعه نوآوری باز کوشا

ثبت نام صاحبان ایده برای حضور در رویداد پرتاب(پیچینگ) «100100» سیزدهمین جشنواره فیلم 100 آغاز شد.

ایده های خود را برای جشنواره فیلم 100 ارسال کنید | مجموعه نوآوری باز کوشا

ثبت نام صاحبان ایده برای حضور در رویداد پرتاب(پیچینگ) «100100» سیزدهمین جشنواره فیلم 100 آغاز شد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر برنا؛ ثبت نام رویداد پرتاب (پیچینگ) «100100» که در بخش جنبی سیزدهمین جشنواره فیلم 100، برگزار خواهد شد، از امروز پنجم بهمن آغاز می شود و تا پانزدهم بهمن ادامه خواهد داشت.

در این رویداد که با هدف نزدیکی سرمایه به علاقه مندان و تولیدکنندگان فیلم کوتاه و با حمایت سازمان سینمایی سوره در دستور کار جشنواره فیلم 100 قرار گرفته، صاحبان ایده، طرح فیلم های کوتاه خود را در برابر سرمایه گذاران ارائه خواهند کرد و می توانند در یک فضای شفاف و عادلانه به جذب سرمایه برای تبدیل ایده خود به فیلم بپردازند.

علاقه مندان و ایده پردازان برای شرکت در این رویداد می توانند طرح خود را، بدون محدودیت در ژانر و برای فیلم های یک تا 40دقیقه ای، تا سقف 1200 کلمه و در فایل ورد، به همراه برآورد هزینه تولید و مشخصات صاحب طرح به آدرس 100partab@gmail.com ارسال کنند.

از صاحبان آثار ارسال شده به جشنواره فیلم 100، در صورت دارا بودن شرایط اولیه برای شرکت در دوره کارگاهی و راهبری دعوت به عمل خواهد آمد و در مرحله بعد آثاری که پرونده آنها توسط اساتید کارگاه مورد قبول واقع شود، به رویداد پیش پرتاب دعوت شده و پس از داوری عملکرد ارائه دهندگان، بهترین پرتاب ها، برای حضور در رویداد نهایی انتخاب خواهند شد.

برای اطلاع از جزییات بیشتر به سایت جشنواره به آدرس www.100fest.com مراجعه کنید.

سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم 100 به دبیری یوسف منصوری و به همت سازمان سینمایی سوره نهم تا دوازدهم اسفندماه برگزار خواهد شد.

منبع: باشگاه ایده پردازان کوشا

مجتمع نوآوری باز کوشا از علاقمندان و ایده پردازان که طرح یا ایده ای در حوزه نوآوری و فناوری در هر زمینه ای دارند دعوت می کند تا در رویداد ها و مسابقات فناوری و نواوری ما شرکت نمایید.

3 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است