وبلاگ

رویداد «ایده بازار سلامت؛ از ایده تا محصول» برگزار می شود

رویداد «ایده بازار سلامت؛ از ایده تا محصول» برگزار می شود

جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران رویداد ایده بازار سلامت را با محور ارائه ایده هایی در خصوص «رخم پوش های نوین»، «مراقبت سالمندی»، «زخم دیابتیک» و … برگزار می کند.

اولین رویداد ایده بازار سلامت با شعار از ایده تا محصول و با محورهای «رخم پوش های نوین»، «مراقبت سالمندی»، «زخم دیابتیک»، «مدیریت اسکار»، «هوش مصنوعی» و «تله مدیسین» توسط مرکز نوآوری و شتابدهی جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران به مدت سه روز از سوم تا پنجم اسفندماه در پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاددانشگاهی برگزار می شود.

رویداد «ایده بازار سلامت؛ از ایده تا محصول» برگزار می شود

رویداد «ایده بازار سلامت؛ از ایده تا محصول»

این رویداد با هدف گام برداشتن در مسیر تحقق اهداف فناورانه کشور و حمایت از کسب و کارهای نوپا، مخترعین و مبتکرین حوزه سلامت برگزار می شود.

این رویداد با برگزاری پنل انتقال تجربه، آغاز استارت آپ ویکند و تیم سازی و شبکه سازی در روز اول آغاز می شود و با برپایی کارگاه بوم کسب وکار و کارگاه شبکه سازی، نشست علمی از ایده تا محصولات حوزه زخم و ترمیم بافت و نشست علمی از ایده تا محصولات حوزه ارائه خدمات سلامت در منزل در روز دوم ادامه پیدا می کند و روز پایانی این رویداد نیز کارگاه بازی و خلاقیت، کارگاه نحوه ارائه به سرمایه گذار و پنل انتقال تجربه برگزار می شود و رویداد با معرفی سه گروه برتر به پایان می رسد.

یادآوری می شود، جوایز نقدی شامل 30 میلیون تومان تیم اول، 20 میلیون تومان نفر دوم و 10 میلیون تومان تیم سوم، استقرار در مرکز نوآوری و شتابدهی، معرفی به سرمایه گذاران، بازاریابی و تبلیغات، تکمیل و تجاری سازی طرح ها، منتورینگ و مشاوره های تخصصی از مزایای شرکت در این رویداد است.

مجتمع نوآوری باز کوشا از علاقمندان و ایده پردازان که طرح یا ایده ای در حوزه نوآوری و فناوری در هر زمینه ای دارند دعوت می کند تا در رویداد ها و مسابقات فناوری و نواوری ما شرکت نمایید.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است