فراخوان ها

هفتمین کنفرانس بین المللی پیشرفت های اخیر در مهندسی راه آهن (۲۰۲۱ ICRARE)

پلتفرم نوآری باز کوشا | فراخوان ارسال مقاله به هفتمین کنفرانس بین المللی پیشرفت های اخیر در مهندسی راه آهن

هفتمین کنفرانس بین المللی پیشرفت های اخیر در مهندسی راه آهن (۲۰۲۱ ICRARE)، روزهای ۲۸ و ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ به صورت مجازی برگزار می شود.

این کنفرانس بین المللی با همکاری تمامی مراکز دانشگاهی، تحقیقاتی و صنعتی مرتبط با این حوزه در کشور و توسط دانشکده مهندسی راه آهن دانشگاه علم و صنعت ایران، در محورهای: خط و سازه های ریلی، ناوگان ریلی، مدیریت عملیات حمل و نقل ریلی، راه آهن برقی، کنترل و سیگنالینگ، اقتصاد و سیاست گذاری، ایمنی و قابلیت اطمینان، راه آهن شهری و حومه ای، راه آهن پرسرعت و برنامه ریزی ریلی، اثرات اجتماعی و پاندومی کرونا برگزار می شود. برنامه های این کنفرانس بین المللی نیز شامل سخنرانی های کلیدی، ارایه مقالات، برگزاری کارگاه های آموزشی و پنل های تخصصی است.

لازم به ذکر است که کنفرانس بین المللی پیشرفت ‌های اخیر در مهندسی راه ‌آهن (ICRARE) یکی از معتبرترین و پرسابقه ‌ترین کنفرانس ‌های برگزار شده در زمینه مهندسی راه آهن در غرب آسیا می ‌باشد و تاکنون، شش دوره موفق از این رویداد بین المللی علمی و صنعتی، همراه با استقبال کم نظیر اساتید، محققین و صنعتگران داخلی و خارجی توسط دانشکده مهندسی راه‌آهن دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار گردیده است.

از تمامی دانشمندان، متخصصان، صاحب نظران، صنعتگران و مسئولان مرتبط دعوت می‌گردد نسبت به ارایه آخرین و جدیدترین دستاوردها، تحقیقات، نوآوری ‌ها و تجربیات خود و همچنین شرکت در برنامه ‌های این کنفرانس بین المللی اقدام نمایند.

مهلت ارسال چکیده

مهلت ارسال چکیده مقالات (فارسی و انگلیسی)، ۱۵ بهمن ۱۳۹۹؛ اعلام نتایج داوری مقالات، اول اسفندماه و مهلت ارسال مقالات کامل، ۱۵ فروردین ماه ۱۴۰۰ است.

گفتنی است مقالات ارائه شده دراین  کنفرانس، در  CIVILICA و ISC نمایه می‌شوند و مقالات برگزیده نیز به مجلات معتبر معرفی خواهند شد.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس وبگاه کنفرانس به نشانی http://icrare.iust.ac.ir مراجعه فرمایند.

پلتفرم نوآری باز کوشا | فراخوان ارسال مقاله به هفتمین کنفرانس بین المللی پیشرفت های اخیر در مهندسی راه آهن

پلتفرم نوآوری باز کوشا شما را به مسابقات در جهت پیشترفت علم و فناوری  دعوت می‌کند