وبلاگ

فراخوان جشنواره مجازی رسانه ای بهار همدلی و سازندگی

پلتفرم نوآری باز کوشا | فراخوان جشنواره مجازی رسانه ای بهار همدلی و سازندگی

مدیر روابط عمومی حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری جشنواره مجازی رسانه ای بهار همدلی و سازندگی با موضوع زلزله سی سخت به مناسبت هفته هنر انقلاب خبر داد.

“مصطفی فرخیانی” با بیان این خبر افزود: این جشنواره استانی به مناسبت هفته هنر انقلاب و با هدف تجلیل از فعلان حوزه خبری و رسانه ای استان در امراطلاع رسانی زلزله شهرسی سخت و روستاهای حومه و همچنین بیان آلام و دردهای بجا مانده از اثرات زلزله با مشارکت دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری به صورت مجازی برگزار می شود.

پلتفرم نوآری باز کوشا | فراخوان جشنواره مجازی رسانه ای بهار همدلی و سازندگی

وی تصریح کرد: جشنواره رسانه ای بهار همدلی و سازندگی در ۴ بخش مقاله و گزارش، کلیپ خبری، تیتر و خبر و عکس خبری با موضوعات زلزله سی سخت، خدمت رسانی نهادها و سازمان ها، امدادرسانی گروه های مردمی، همدلی مردم و تسکین آلام توسط هموطنان و رویدادهای فرهنگی هنری در زلزله سی سخت برگزار می شود.

مدیر روابط عمومی حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد زمان ارسال آثار را تا ۲۶ فروردین ماه ۱۴۰۰ اعلام و اظهار کرد: علاقمندان می توانند آثار خود را در قالب فایل pdf با مشخصات کامل از طریق پیام رسان واتس آپ به شماره ۰۹۱۷۱۴۵۴۲۸۹ ارسال نمایند.

فرخیانی بیان کرد: حوزه هنری استان علاوه بر این جشنواره برنامه های متنوعی در زمینه های مختلف هنری تدارک دیده تا در هفته هنر انقلاب ( ۱۸ لغایت ۲۵ فروردین ماه )در شهر سی سخت و حومه برگزار نماید.

منبع: روابط عمومی هسته پژوهشی کوشا

پلتفرم نوآوری باز کوشا از علاقمندان به شرکت در مسابقات ایده یابی دعوت می کند تا در مسابقات فناوری و نوآوری ما شرکت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است