فراخوان ها

فراخوان جشنواره مجازی رسانه ای بهار همدلی و سازندگی

پلتفرم نوآری باز کوشا | فراخوان جشنواره مجازی رسانه ای بهار همدلی و سازندگی

مدیر روابط عمومی حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری جشنواره مجازی رسانه ای بهار همدلی و سازندگی با موضوع زلزله سی سخت به مناسبت هفته هنر انقلاب خبر داد.

“مصطفی فرخیانی” با بیان این خبر افزود: این جشنواره استانی به مناسبت هفته هنر انقلاب و با هدف تجلیل از فعلان حوزه خبری و رسانه ای استان در امراطلاع رسانی زلزله شهرسی سخت و روستاهای حومه و همچنین بیان آلام و دردهای بجا مانده از اثرات زلزله با مشارکت دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری به صورت مجازی برگزار می شود.

پلتفرم نوآری باز کوشا | فراخوان جشنواره مجازی رسانه ای بهار همدلی و سازندگی

وی تصریح کرد: جشنواره رسانه ای بهار همدلی و سازندگی در ۴ بخش مقاله و گزارش، کلیپ خبری، تیتر و خبر و عکس خبری با موضوعات زلزله سی سخت، خدمت رسانی نهادها و سازمان ها، امدادرسانی گروه های مردمی، همدلی مردم و تسکین آلام توسط هموطنان و رویدادهای فرهنگی هنری در زلزله سی سخت برگزار می شود.

مدیر روابط عمومی حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد زمان ارسال آثار را تا ۲۶ فروردین ماه ۱۴۰۰ اعلام و اظهار کرد: علاقمندان می توانند آثار خود را در قالب فایل pdf با مشخصات کامل از طریق پیام رسان واتس آپ به شماره ۰۹۱۷۱۴۵۴۲۸۹ ارسال نمایند.

فرخیانی بیان کرد: حوزه هنری استان علاوه بر این جشنواره برنامه های متنوعی در زمینه های مختلف هنری تدارک دیده تا در هفته هنر انقلاب ( ۱۸ لغایت ۲۵ فروردین ماه )در شهر سی سخت و حومه برگزار نماید.

منبع: روابط عمومی هسته پژوهشی کوشا

پلتفرم نوآوری باز کوشا از علاقمندان به شرکت در مسابقات ایده یابی دعوت می کند تا در مسابقات فناوری و نوآوری ما شرکت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *