وبلاگ

فراخوان شرکت در جشنواره ملی ایده‌ها و طرح‌های جوانان برای شهری بهتر

پلتفرم نوآری باز کوشا | فراخوان شرکت در جشنواره ملی ایده‌ها و طرح‌های جوانان برای شهری بهتر

به گزارش روابط عمومی هسته پژوهشی کوشا به نقل از  خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان؛ بنا بر اعلام دبیرخانه، علاقه‌مندان برای ثبت ایده‌های خود تا پایان خرداد به نشانی اینترنتی http://rnt.kashan.ir و یا https://shahrdaranejavan.ir مراجعه کنند.

ایده‌های ارائه‌شده در جشنواره ملی «ایده‌ها و طرح‌های جوانان برای شهری بهتر» با تشکیل یک بانک اطلاعاتی، برای پیگیری و اجرا به شهر‌های مبدا ارسال می‌شود و پس از جشنواره نیز ارتباط با ایده پردازان در حوزه توانمندسازی و استفاده از ظرفیت‌های فکری، علمی و اجرایی آن‌ها ادامه دارد.

این جشنواره در ۱۲ رشته ازجمله عمران ” شهری و شهرسازی”، “معماری، زیباسازی، سیما و تبلیغات شهری، منظر و مبلمان شهری”، ” ایمنی سلامت و محیط زیست شهری (HSE) “، ” گردشگری، بافت تاریخی و میراث ماندگار”، “اقتصاد شهری و درآمد‌های پایدار”، “فرهنگی، اجتماعی، هنری و ورزشی” و ” مدیریت حمل و نقل، ترافیک شهری و حمل نقل عمومی و پاک”، ” فناوری اطلاعات، استارت آپ‌ها و هوشمند سازی شهری”، برگزار می‌شود.

پلتفرم نوآری باز کوشا | فراخوان شرکت در جشنواره ملی ایده‌ها و طرح‌های جوانان برای شهری بهتر

منبع: روابط عمومی هسته پژوهشی کوشا

پلتفرم نوآوری باز کوشا از علاقمندان به شرکت در مسابقات ایده یابی دعوت می کند تا در مسابقات فناوری و نوآوری ما شرکت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است