وبلاگ

فراخوان شرکت در جشنواره ملی ایده‌ها و طرح‌های جوانان برای شهری بهتر

پلتفرم نوآری باز کوشا | فراخوان شرکت در جشنواره ملی ایده‌ها و طرح‌های جوانان برای شهری بهتر

به گزارش روابط عمومی هسته پژوهشی کوشا به نقل از  خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان؛ بنا بر اعلام دبیرخانه، علاقه‌مندان برای ثبت ایده‌های خود تا پایان خرداد به نشانی اینترنتی http://rnt.kashan.ir و یا https://shahrdaranejavan.ir مراجعه کنند.

ایده‌های ارائه‌شده در جشنواره ملی «ایده‌ها و طرح‌های جوانان برای شهری بهتر» با تشکیل یک بانک اطلاعاتی، برای پیگیری و اجرا به شهر‌های مبدا ارسال می‌شود و پس از جشنواره نیز ارتباط با ایده پردازان در حوزه توانمندسازی و استفاده از ظرفیت‌های فکری، علمی و اجرایی آن‌ها ادامه دارد.

این جشنواره در ۱۲ رشته ازجمله عمران ” شهری و شهرسازی”، “معماری، زیباسازی، سیما و تبلیغات شهری، منظر و مبلمان شهری”، ” ایمنی سلامت و محیط زیست شهری (HSE) “، ” گردشگری، بافت تاریخی و میراث ماندگار”، “اقتصاد شهری و درآمد‌های پایدار”، “فرهنگی، اجتماعی، هنری و ورزشی” و ” مدیریت حمل و نقل، ترافیک شهری و حمل نقل عمومی و پاک”، ” فناوری اطلاعات، استارت آپ‌ها و هوشمند سازی شهری”، برگزار می‌شود.

پلتفرم نوآری باز کوشا | فراخوان شرکت در جشنواره ملی ایده‌ها و طرح‌های جوانان برای شهری بهتر

منبع: روابط عمومی هسته پژوهشی کوشا

پلتفرم نوآوری باز کوشا از علاقمندان به شرکت در مسابقات ایده یابی دعوت می کند تا در مسابقات فناوری و نوآوری ما شرکت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است