فراخوان ها

فراخوان مرحله جديد طرح جوانه در آذربايجان شرقی

پلتفرم نوآری باز کوشا | فراخوان مرحله جديد طرح جوانه در آذربايجان شرقی

فراخوان دومين مرحله گرنت فناوري موسوم به طرح جوانه همزمان با سراسر كشور در آذربايجان شرقي منتشر شد.

رييس پارك علم و فناوري آذربايجان شرقي گفت: در گرنت فناوري حمايت هاي مالي بلاعوض از پايان نامه هاي تحصيلات تكميلي تمامي دانشگاه هاي استان ، مرتبط با فناوري در حوزه IT و ICT كه منجر به توليد محصول با قابليت تجاري سازي شوند صورت مي گيرد.

دكتر عبدالرضا واعظي با بيان اينكه هدف از اجراي اين طرح كاربردي نمودن پايان نامه هاي تحصيلات تكميلي است ؛ افزود: كليه دانشجويان تحصيلات تكميلي كه پايان نامه هاي مرتبط با دو حوزه IT و ICT داشته باشند حتي درصورتي كه در رشته مرتبط با اين دو حوزه تحصيل نمي كنند مي توانند با ثبت نام در طرح گرنت جوانه از حمايت هاي اين طرح براي انجام پروژه هاي خود در قالب پايان نامه هاي فناورانه برخوردار شوند.

وي يادآور شد: مرحله اول گرنت جوانه در سالجاري در پنج استان آذربايجان شرقي، خراسان رضوي، سمنان، فارس و مركزي بصورت پايلوت اجرا شد و درمرحله نخست اجراي طرح در استان آذربايجان شرقي ، از 4 رساله دكتري و 5 پايان نامه كارشناسي ارشد به مبلغ 2 ميليارد و 287 ميليون ريال حمايت مالي انجام شد.

رييس پارك علم و فناوري آذربايجان شرقي گفت: علاقه مندان براي كسب اطلاعات بيشتر و ثبت نام از 12 الي 23 اسفند ماه سالجاري به وبسايت techgrant.msrt.ir مراجعه كنند.

به منظور بسط و توسعه توان ملی در نوآوری و کارآفرینی مبتنی بر دانایی، زمینه ‌سازی حرکت دانشگاه‌ های کشور به سوی دانشگاه کارآفرین، ارتقا ظرفیت توسعه فنّاوری در مراکز پژوهشی و حمایت از صاحبان ایده‌های فنّاور در جهت تولید نمونه اولیه (MVP)، دفتر امور فنّاوری وزارت عتف از پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دارای ایده‌های فنّاورانه و بازارگرا در قالب گرنت جوانه حمایت می‌کند.

در مرحله‌ی آزمایشی، این طرح در پنج استان آذربایجان شرقی، فارس، خراسان رضوی، مرکزی و سمنان و با حمایت پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) به عنوان سازمان حامی اجرا شد. با استفاده از تجربیات حاصل ‌شده از اجرای فراخوان مرحله آزمایشی، فراخوان مرحله اول با اعطای نزدیک به ۱۵۵۰ گرنت از طریق ۲۶ پارک علم و فناوری در ۱۹ استان به اجرا در خواهد آمد.

فراخوان مرحله جديد طرح جوانه در آذربايجان شرقی


جهت دریافت شیوه ‌نامه اجرایی لطفاً “کلیک” کنید. پیش از شروع ثبت ‌نام، لازم است کاربرگ ‌های مورد نیاز را از کاربرگ ‌های مورد نیاز ثبت در خواست” دانلود و تکمیل نمائید. همچنین برای دریافت راهنمای ثبت ‌نام متقاضی گرنت” کلیک” کنید.

پلتفرم نوآوری باز کوشا شما را به مسابقات در جهت پیشترفت علم و فناوری  دعوت می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *