فراخوان ها

فراخوان «پویش مجازی هفت سالگی » با رویکرد اُنس بیشتر کودکان با نماز

پلتفرم نوآری باز کوشا | فراخوان «پویش مجازی هفت سالگی » با رویکرد اُنس بیشتر کودکان با نماز

به گزارش روابط عمومی هسته پژوهشی کوشا به نقل از تهران (پانا)– «پویش مجازی هفت سالگی » با رویکرد اُنس بیشتر کودکان با خواندن نماز به همراه آموزش راهکارهای تشویق و ترغیب کودکان به نماز در طول ماه مبارک رمضان برگزار می شود.

مرضیه خسروی بروجنی؛ رئیس فرهنگسرای اخلاق و دبیر اجرایی «پویش مجازی هفت سالگی» با اشاره به اینکه آرزوی هر پدر و مادر این است که کودکشان براساس الگوهای اسلامی در مسیر موفقیت و سعادتمندی قدم بردارد، گفت: آموزش عبادت به کودکان از ظرافت و پیچیدگی های خاصی برخوردار است که با توجه به سن کودک، بهبود شیوه آموزش، ایجاد شرایط و اهتمام برای یادگیری می تواند زمینه شکوفایی استعدادهای معنوی فرزندان را فراهم کرده تا آنان را برای بهره مندی بیشتر از فیوضات معنوی مهیا کند.

وی افزود: اگر آگاهی های دینی درست و متناسب با سن کودکان ارائه شود، نقش مهمی در سرنوشت و آینده کودک ایفا می کند بطوری که زندگی آنها جهت الهی پیدا کرده و آموزش نماز به کودکان نیز در همین راستا بوده تا در هنگام تکلیف، کاملاً آماده اقامه آن باشند.

به گفته خسروی بروجنی، خانواده ها برای شرکت کودکشان در «پویش مجازی هفت سالگی» ویدیویی از نماز خواندن کودک خود را تهیه و از طریق پیام رسان واتساپ به شماره 09216545784 ارسال کرده و ضمن بازنشر آن در صفحه اینستاگرام خود با هشتگ #پویش_هفت_سالگی، صفحه مجازی «امیدهای فردا »به نشانی omidhayefarda@ را منشن یا تگ کنند.

رئیس فرهنگسرای اخلاق ادامه داد: پس از پایان ماه مبارک رمضان، از بین ویدیوهای ارسالی کودکان، 15 ویدیویی که بیشترین پسند را در فضای مجازی داشته باشد، جوایز نقدی دو میلیون و پانصد هزار ریالی همراه با لوح تقدیر اهداء می شود.

دبیر اجرایی «پویش مجازی هفت سالگی » گفت: برای تبیین نحوه تشویق و ترغیب کودکان به یادگیری فریضه نماز توسط والدین و همچنین پاسخگویی به سوالات پدران و مادران از جمله دانستن سن آموزش نماز به کودکان، راهکارهای تشویقی و تربیتی برای نماز خواندن کودکان، 20 ویدیوکلیپ با حضور دو تن از اساتید روان شناسی تهیه و تدوین و در صفحه مجازی «امیدهای فردا » به نشانی omidhayefarda@ جهت استفاده و بهره مندی خانواده ها بارگذاری شده است.

*خبرنگار دانش آموز پانا، ساره شادمهر

منبع: روابط عمومی هسته پژوهشی کوشا

پلتفرم نوآوری باز کوشا از علاقمندان به شرکت در مسابقات ایده یابی دعوت می کند تا در مسابقات فناوری و نوآوری ما شرکت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *