وبلاگ

پانزدهمین فراخوان عضویت در مركز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس

پلتفرم نوآری باز کوشا | پانزدهمین فراخوان عضویت در مركز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس

به گزارش گروه علم و پيشرفت خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي پارك فناوري پرديس، تيم ها و شركت هاي نوپاي فعال در حوزه های

  • برق و تجهيزات الكترونيكي
  • نانو تكنولوژی و مواد پيشرفته
  • فناوري هاي ديجيتال و IT
  • سلامت و تجهيزات پزشکی
  • عمران و معماری
  • هوش مصنوعی و علوم كامپيوتر
  • اينترنت اشيا و مكانيك پيشرفته و مكاترونیک

مي توانند طرح هاي داراي ويژگي هاي شاخص از حيث تيم كاري، فناوري و نوآوري، ساختار و مدل كسب وكار خود را با مراجعه به نشاني https://www.co-up.org/techelite ثبت كنند.

پس از طي مراحل اوليه بررسي و پذيرش طرح ها، تيم ها در فضاي كار اشتراكي (كوآپ) مستقر مي شوند و در طي دوره آماده سازي كه شامل برنامه ها و آموزش هاي متنوع و فشرده جهت فراگيري مهارت هاي اساسي استارتاپ ها و راه اندازي كسب و كار، عملياتي نمودن آن ها و مواجهه با اين موارد در ميدان عمل مي باشد، خود را مهياي پذيرش نهايي مركز رشد مي نمايند.

مراحل پذيرش متقاضيان با تكميل و ارسال فرم عضويت توسط صاحبان طرح آغاز مي شود و فرآيند عضويت با ارائه اطلاعاتي در مورد تيم كاري و طرح مورد نظر ادامه مي يابد. در صورت تاييد اوليه طرح، جلسه معارفه به صورت عمومي و جلسه مصاحبه به صورت اختصاصي برگزار مي گردد تا طرح ها از جنبه هاي بازار و فني مورد بررسي قرار گيرند.

پلتفرم نوآری باز کوشا | پانزدهمین فراخوان عضویت در مركز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس

در گام بعدي با تاييد كارشناسان مربوطه، تيم ها پس از پذيرش اوليه، به صورت فشرده برخي مهارت هاي مهم و اصلي راه اندازي و مديريت كسب و كارهاي نوآورانه را فرامي گيرند و در طول دوره به صورت مستمر مورد ارزيابي قرار مي گيرند و در صورت رسيدن به پايان دوره، در جلسه اي از كسب وكار خود دفاع خواهند كرد و درصورت تاييد، واجد شرايط عضويت در مركز رشد مي شوند.

متقاضيان مي توانند جهت كسب اطلاعات بيشتر و طرح سوالات، با شماره 76250162-021 و در صورت عدم پاسخگويي با 76250250-021 داخلي 1501 تماس حاصل نمايند. براي آشنايي بيشتر نيز شبكه هاي اجتماعي فضاي كار اشتراكي كوآپ از طريق آدرس https://b2n.ir/z65250 در دسترس هستند.

گفتني است، اكوسيستم پارك فناوري پرديس با وجود شركت هاي بزرگ و متوسط موجود و شبكه اي از متخصصين و انجام بازديدهاي بين المللي، امكان تثبيت كسب وكارهاي نوپا را فراهم مي نمايد.

منبع: باشگاه ایده پردازان کوشا

پلتفرم نوآوری باز کوشا از علاقه مندان دعوت می‌کند تا در مسابقات ایده پردازی در حوزه‌‌‌های نوآوری و فناوری بازدید و شرکت نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است