وبلاگ

پذیرش ایده های فناورانه و الگوهای نوین کسب و کار در بهبهان

پلتفرم نوآری باز کوشا | پذیرش ایده های فناورانه و الگوهای نوین کسب و کار در بهبهان

فراخوان جذب و پذیرش ایده های فناورانه و الگوهای نوین کسب و کار در راستای توسعه کسب و کار دانش‌بنیان در بهبهان منتشر شد .

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان گفت : در راستای توسعه کسب و کار دانش‌بنیان در این شهرستان، فراخوان جذب و پذیرش ایده های فناورانه و الگوهای نوین کسب و کار منتشر شده است و تا پایان اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

پذیرش ایده‌های فناورانه و الگو‌های نوین کسب و کار در بهبهان | پلتفرم نوآوری باز کوشا

لطف‌الله عمادعلی افزود: افراد دارای ایده در محور‌های محیط زیست و منابع طبیعی، گردشگری، مصالح ساختمانی هوشمند، کشاورزی دیجیتال، صنایع غذایی، آموزش، رباتیک، بازی‌های کامپیوتری، زیست فناوری، دامپروری، سلامت و انرژی می‌توانند در این فراخوان ثبت‌نام کنند.

وی با بیان اینکه محور ایده‌ها در راستای حل مشکلات منطقه و شهرستان است، گفت: دارندگان ایده در محور‌های نامبرده می‌توانند برای ثبت‌نام به نشانی innovation@bkatu.ac.ir مراجعه و یا با شماره ۰۹۱۶۹۷۲۱۱۴۳ تماس بگیرند.

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان در خصوص جامعه هدف این فراخوان، تصریح کرد: قطعا اولویت با اساتید و دانشجویان است، اما محدودیتی قائل نشدیم و همه افراد دارای ایده می‌توانند ثبت‌نام کنند. البته این ایده‌ها داوری می‌شوند و به گونه‌ای نیست که هر ایده دریافت شده، تایید شود.

وی افزود : پس از داوری و تایید، تسهیلاتی در اختیار افراد ایده پرداز قرار داده می‌شود و دانشگاه نیز به عنوان مشاور در کنار این افراد خواهد بود تا ایده‌های خود را عملی کنند و در نهایت منتهی به تولید محصول شود.

پلتفرم نوآوری باز کوشا از علاقمندان به شرکت در مسابقات ایده یابی دعوت می کند تا در مسابقات فناوری و نوآوری ما شرکت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است