وبلاگ

پذیرش ایده های فناورانه و الگوهای نوین کسب و کار در بهبهان

پلتفرم نوآری باز کوشا | پذیرش ایده های فناورانه و الگوهای نوین کسب و کار در بهبهان

فراخوان جذب و پذیرش ایده های فناورانه و الگوهای نوین کسب و کار در راستای توسعه کسب و کار دانش‌بنیان در بهبهان منتشر شد .

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان گفت : در راستای توسعه کسب و کار دانش‌بنیان در این شهرستان، فراخوان جذب و پذیرش ایده های فناورانه و الگوهای نوین کسب و کار منتشر شده است و تا پایان اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

پذیرش ایده‌های فناورانه و الگو‌های نوین کسب و کار در بهبهان | پلتفرم نوآوری باز کوشا

لطف‌الله عمادعلی افزود: افراد دارای ایده در محور‌های محیط زیست و منابع طبیعی، گردشگری، مصالح ساختمانی هوشمند، کشاورزی دیجیتال، صنایع غذایی، آموزش، رباتیک، بازی‌های کامپیوتری، زیست فناوری، دامپروری، سلامت و انرژی می‌توانند در این فراخوان ثبت‌نام کنند.

وی با بیان اینکه محور ایده‌ها در راستای حل مشکلات منطقه و شهرستان است، گفت: دارندگان ایده در محور‌های نامبرده می‌توانند برای ثبت‌نام به نشانی innovation@bkatu.ac.ir مراجعه و یا با شماره ۰۹۱۶۹۷۲۱۱۴۳ تماس بگیرند.

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان در خصوص جامعه هدف این فراخوان، تصریح کرد: قطعا اولویت با اساتید و دانشجویان است، اما محدودیتی قائل نشدیم و همه افراد دارای ایده می‌توانند ثبت‌نام کنند. البته این ایده‌ها داوری می‌شوند و به گونه‌ای نیست که هر ایده دریافت شده، تایید شود.

وی افزود : پس از داوری و تایید، تسهیلاتی در اختیار افراد ایده پرداز قرار داده می‌شود و دانشگاه نیز به عنوان مشاور در کنار این افراد خواهد بود تا ایده‌های خود را عملی کنند و در نهایت منتهی به تولید محصول شود.

پلتفرم نوآوری باز کوشا از علاقمندان به شرکت در مسابقات ایده یابی دعوت می کند تا در مسابقات فناوری و نوآوری ما شرکت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است