وبلاگ

آغاز به کار مجازی رویداد نانو استارتاپ از فردا

پلتفرم نوآری باز کوشا | جمع سپاری | نوآوری باز

افتتاحيه چهارمين دوره نانواستارتاپ فردا سه شنبه 30 دي ماه به صورت مجاري برگزار مي شود.

به گزارش روابط عمومی هسته پژوهشی کوشا به نقل از خبر گزاری ايسنا، برنامه نانو استارتاپ يكي از برنامه های توسعه فناوری ستاد ویژه توسعه فناوری نانو است كه از سال 1396 فعالیت خود را آغاز کرده است و در سه دوره گذشته تیم هایی وارد برنامه شده و در طول بازه زمانی يك ساله موفق به توسعه نمونه یا محصول اولیه خود شدند.

در دوره چهارم اين برنامه به دليل شيوع ويروس كرونا و لغو دهمين مسابقه ملی فناوری نانو، ارزيابي علمی و کارآفرینی به صورت غیرحضوری و از طریق سايت آموزش فناوري نانو و بنياد آموزش فناوري نانو انجام شد و با جمع بندي نتايج آزمون ها و بررسي فرم سوابق علمي و پژوهشي هر كدام از داوطلبان، 120 برگزيده اول معرفي شدند.

برگزاري دوره آموزشي مقدمه اي بر كارآفريني و دوره آموزشي آشنايي با استارتاپ و مفاهيم آن از برنامه هاي جنبي افتتاحيه اين رويداد است.

با توجه به حجم مطالب ارائه شده در اين برنامه و اهميت آن ها، از تمامي داوطلبان پذيرفته شده درخواست شده است در اين برنامه شركت كنند.

عدم حضور داوطلبان به منزله انصراف آنان از برنامه تلقی خواهد شد. دفترچه ایده پس از برنامه در دسترس داوطلبان پذیرفته شده قرار خواهد گرفت و جلسات مشاوره و دفاع از ایده طی هفته های آتی برگزار خواهد شد.

بر اساس اعلام معاونت علمي رياست جمهوري، افتتاحيه چهارمین دوره نانو استارتاپ به صورت مجازی فردا سه شنبه 30 دي ماه از ساعت 10:30 تا 18 از طريق بسترهاي آپارات و اينستاگرام پخش خواهد شد.

منبع خبر: روابط عمومی هسته پژوهشی کوشا

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است