وبلاگ

از ایده تا ثروت | صاحبان ۷۶ طرح و ایده در جشنواره رویش رقابت می‌کنند

پلتفرم نوآری باز کوشا | ایده پردازی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر از وصول ۷۶ طرح و ایده به دبیرخانه جشنواره رویش «از ایده تا ثروت» خبر داد.

از ایده تا ثروت | صاحبان ۷۶ طرح و ایده در جشنواره رویش رقابت می‌کنند

علی سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا در اهر از وصول ۷۶ طرح و ایده به دبیرخانه جشنواره رویش «از ایده تا ثروت» خبر داد و اظهار کرد:

در راستای فراخوان اعلامی مبنی بر ارسال ایده هاو طرح‌های نوآورانه برای جشنواره رویش(از ایده تا ثروت) مرکز رشد واحدهای فناور مستقر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر تاکنون تعداد ۷۶ ایده از سوی افراد مخترع، مبتکر و صاحبان طرح و ایده به دبیرخانه این جشنواره وصول کرده است.

وی افزود:

با پایان فراخوان و وصول این طرح‌ها، تیم‌های داوری در قالب هشت اکیپ تخصصی متشکل از استادان نخبه و صاحب‌نظر در حوزه‌های مختلف تشکیل شده و به‌صورت کارشناسی و تخصصی مشغول داوری طرح‌های ارسالی هستند که پس از بررسی‌های لازم و اعلام نظر داوران جشنواره، نفرات برگزیده به‌زودی اعلام خواهند شد.

از ایده تا ثروت | صاحبان ۷۶ طرح و ایده در جشنواره رویش رقابت می‌کنند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر اضافه کرد:

در راستای حمایت از طرح‌های منتخب و طرح‌هایی با قابلیت تبدیل ایده به ثروت و تولید انبوه، حمایت‌های لازم از طرح‌های منتخب از سوی پارک علم و فناوری و مرکز رشد انجام خواهد شد و علاوه بر سه طرح برتر، مابقی طرح‌های برگزیده نیز از حمایت‌های مادی و مشاوره‌ای و عملی این مرکز برخوردار خواهند شد.

سلیمی یادآور شد:

جشنواره رویش با هدف حمایت از ایده‌های نو، استعدادهای درخشان و کارآفرینان به‌منظور ایجاد بستری مناسب برای تبدیل ایده به تولید و تجاری‌سازی محصولات فناورانه و دانش‌بنیان برنامه‌ریزی‌شده و محورهای این جشنواره صنایع غذایی، پزشکی و بهداشت و درمان، کشاورزی، کشت و صنعت، فنی و مهندسی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، زیست‌محیطی و فناوری نانو، رباتیک و مکاترونیک بوده و به نفرات و ایده‌های برتر جوایز ارزشمند اهدا خواهد شد.

از ایده تا ثروت | صاحبان ۷۶ طرح و ایده در جشنواره رویش رقابت می‌کنند

منبع: باشگاه ایده پردازان کوشا

پلتفرم نوآوری باز کوشا از علاقمندان به شرکت در مسابقات ایده یابی دعوت می کند تا در مسابقات فناوری و نوآوری ما شرکت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است