وبلاگ

برگزاری افتتاحیه یازدهمین جشنواره ملی پژوهش و فناوری

پلتفرم نوآری باز کوشا | یازدهمین جشنواره ملی پژوهش و فناوری

جزئیات برگزاری افتتاحیه یازدهمین جشنواره ملی پژوهش و فناوری اعلام شد

به گزارش روابط عمومی هسته پژوهشی کوشا به نقل از خبرگزاری ليزنا، آيين افتتاحیه یازدهمین جشنواره ملی پژوهش و فناوری سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران همزمان با آغاز هفته پژوهش روز شنبه 22 آذرماه ساعت 10 با حضور اشرف بروجردی رييس سازمان اسناد و کتابخانه ملی معاون پژوهش و منابع ديجيتال سازمان و دبيرعلمي اين دوره از جشنواره به صورت مجازي برگزار مي شود.

فاطمه جان احمدي معاون پژوهش و منابع ديجيتال سازمان اسناد و كتابخانه ملي ايران در اين مراسم سخنراني خواهد كرد و نرگس نشاط دبيرعلمي يازدهمين جشنواره ملي پژوهش و فناوري سازمان اسناد و كتابخانه ملي نيز درباره اثربخشي و كارايي پژوهش و نشست هاي علمي جشنواره صحبت مي كند.

لازم به توضيح است برگزيدگان يازدهمين جشنواره پژوهش و فناوري سازمان اسناد و كتابخانه ملي با پيام «آينده روشن با پژوهش اثر بخش» درتاريخ 24 ديماه  اعلام مي شود و طبق فراخوان اعلام شده متقاضيان حضور در جشنواره پژوهشي مي توانند تا 30 آذر ماه آثار خود را ارسال كنند.

همچنين با توجه به شيوع ويروس كرونا اين دوره از جشنواره ملي پژوهش و فناوري سازمان اسناد و كتابخانه ملي به شكل غيرحضوري برگزار خواهد شد.

علاقمندان براي حضور در آيين افتتاحيه يازدهمين جشنواره ملي پژوهش و فناوري سازمان اسناد و كتابخانه ملي ايران با مراجعه به آدرس www.vc.nlai.ir/rgdryvle95×5  مي توانند در اين مراسم حضور پيدا كنند.

منبع خبر: لیزنا

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است