وبلاگ

حضور استارت ‌آپ های ‌ایرانی در مسابقات سوپرنوا نمایشگاه جيتكس 2020

پلتفرم نوآری باز کوشا | حضور استارت ‌آپ های ‌ایرانی در مسابقات سوپرنوا نمایشگاه جيتكس 2020
حضور 5 استارت‌آپ ‌ايرانی در مسابقات سوپرنوا نمايشگاه جيتكس 2020

به گزارش روابط عمومی هسته پژوهشی کوشا به نقل از خبرگزاری روابط عمومي صندوق نوآوري و شكوفايي، با توجه به ثبت زودهنگام اطلاعات تيم هاي ايراني در سامانه نمايشگاه جيتكس توسط صندوق نوآوري و شكوفايي و معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، استارت آپ هاي كشورمان اين امكان را پيدا كردند تا در مسابقات سوپرنوا اين رويداد بين المللي شركت كنند.


از سه ماه پيش از آغاز نمايشگاه جيتكس 2020، اطلاعات مختلفي از استارت آپ ها نظير فيلم و كاتالوگ، اطلاعات شركت و اطلاعات مربوط به جذب سرمايه گذار در سامانه جيتكس بارگزاري و قابل مشاهده بود.
در اين مسابقات 250 شركت استارت آپي ثبت نام كرده بودند كه از بين آنها 70 شركت در بخش نهايي معرفي محصولات و توانمندي ها در روزهاي برگزاري نمايشگاه پذيرفته شدند كه در بين اين تيم ها، 5 استارت آپ ايراني حضور دارند.


شركت كنندگان نهايي در دو روز اول رويداد يعني روزهاي يكشنبه و دوشنبه محصولات و توانمندي هاي خود را در بخش سوپرنوا به داوران ارائه مي كنند و در نهايت 10 تيم برتر انتخاب مي شوند و رقابت براي كسب جايزه مسابقات در بين اين 10 تيم برگزيده انجام خواهد شد.


براي نفر اول اين مسابقات جايزه نقدي 15 هزار دلاري و براي نفرات دوم و سوم جايزه 10 هزار دلاري در نظر گرفته شده است.
لازم به ذكر است در چهلمين دوره نمايشگاه بين المللي الكترونيك، كامپيوتر و تجارت الكترونيك خاورميانه موسوم به «جيتكس GITEX» كه از تاريخ ۱۶ تا ۲۰ آذرماه جاري در كشور امارات برگزار مي شود، صندوق نوآوري و شكوفايي، ۲۰ شركت دانش بنيان ايراني را براي حضور در بخش «FutureStars» نمايشگاه اعزام و حمايت مي كند.

منبع خبر: روابط عمومي صندوق نوآوري و شكوفايي

 

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است