وبلاگ

خلاقیت و نوآوری باعث ارتقاء توان عملیاتی پلیس می‌شود

پلتفرم نوآری باز کوشا | جمع سپاری | نوآوری باز

حسین پور گفت: خلاقیت و نوآوری باعث تسهیل در ماموریت‌ها و ارتقاء توان عملیاتی پلیس می‌شود.

خلاقیت و نوآوری باعث ارتقاء توان عملیاتی پلیس می‌شود

به گزارش روابط عمومی هسته پژوهشی کوشا به نقل از خبرگزاری ۸دی،حسین حسن‌پور در اولین جلسه هوشمندسازی پلیس که امروز(۱۶ اردیبهشت) در سالن کوثر ستاد انتظامی استان برگزار شد اظهار داشت: هماهنگ‌سازی، هم‌افزایی و استفاده مؤثر از ظرفیت‌های موجود در ماموریت‌ها در ارتقاء و هوشمندسازی پلیس موثر است.

جانشین فرماندهی انتظامی گیلان توجه به حوزه هوشمندسازی پلیس را یکی از اولویت‌های مهم ناجا قلمداد کرد و افزود: خلاقیت و نوآوری در استفاده از سامانه‌ها و ابزارهای موجود در ماموریت‌های پلیس باعث تسهیل در ماموریت‌ها و ارتقاء توان عملیاتی می‌شود.

وی استفاده موثر از افسران عملیاتی باهوش و خلاق را ضروری دانست و اشراف مناسب در استفاده از سامانه‌ها و ابزارهای هوشمند را در تحرک‌بخشی و سرعت به ماموریت‌های محوله بسیار مهم توصیف کرد.

این مقام انتظامی در پایان با بیان اینکه خلاقیت فرماندهان در استفاده از سامانه‌های فناوری اطلاعات درون سازمانی مانند سامانه سپاپد و سپاس و سامانه‌های برون‌سازمانی مانند اپلیکیشن‌های موقعیت‌یابی و غیره نشان دهنده هوش و ذکاوت آنها است بر بهره‌برداری از سامانه‌ها برای پیشبرد و هدایت عملیا‌ت‌های محوله تاکید کرد.

پلتفرم نوآوری باز کوشا از علاقمندان به شرکت در مسابقات ایده یابی دعوت می کند تا در مسابقات فناوری و نوآوری ما شرکت نمایید.

منبع: روابط عمومی هسته پژوهشی کوشا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است