اخبار

رتبه اول درجستجوی «چت جی‌پی‌تی» در جهان برای چین است

رتبه اول درجستجوی «چت جی‌پی‌تی» در جهان برای چین است

طبق داده‌های اخیر، چین رتبه اول در جستجوی «چت جی‌پی‌تی» در جهان را دارد. این امر نشان می‌دهد که چین علاقه زیادی به این فناوری هوش مصنوعی دارد.

«چت جی‌پی‌تی» یک مدل زبانی بزرگ است که توسط گوگل ساخته شده است. این مدل می‌تواند متن تولید کند، زبان‌ها را ترجمه کند، انواع مختلف محتوای خلاقانه بنویسد و به سوالات شما به روشی آموزنده پاسخ دهد.

داده‌های اخیر نشان می‌دهد که چین در سال 2023 بیش از 100 میلیون بار عبارت «چت جی‌پی‌تی» را در موتورهای جستجو جستجو کرده است. این میزان بیشتر از هر کشور دیگری در جهان است.

دلایل مختلفی برای علاقه بالای چین به «چت جی‌پی‌تی» وجود دارد. یکی از دلایل این است که چین به دنبال راه‌هایی برای بهبود مهارت‌های زبانی خود است. «چت جی‌پی‌تی» می‌تواند به چینی‌ها کمک کند تا زبان‌های دیگر را یاد بگیرند و مهارت‌های نوشتاری خود را بهبود بخشند.

دلیل دیگر علاقه بالای چین به «چت جی‌پی‌تی» این است که این فناوری می‌تواند برای اهداف تجاری استفاده شود. «چت جی‌پی‌تی» می‌تواند برای توسعه محصولات و خدمات جدید، بهبود خدمات مشتری و حتی تولید محتوای بازاریابی استفاده شود.

انتظار می‌رود که علاقه چین به «چت جی‌پی‌تی» در سال‌های آینده ادامه داشته باشد. این امر می‌تواند به چین کمک کند تا به اهداف خود در زمینه آموزش، تجارت و فناوری دست یابد.

منبع: باشگاه ایده پردازان کوشا

مجتمع نوآوری باز کوشا از علاقمندان و ایده پردازان که طرح یا ایده ای در حوزه نوآوری و فناوری در هر زمینه ای دارند دعوت می کند تا در رویداد ها و مسابقات فناوری و نواوری ما شرکت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *