وبلاگ

سرا‌های نوآوری دانشگاه‌ها بسترى براى کسب مهارت

پلتفرم نوآری باز کوشا | سراهاى نوآورى دانشگاه‌ها بسترى براى کسب مهارت و تمرین فعالیت‌هاى تیمى است

رئیس دانشگاه آزاد کرمان سرا‌های نوآوری را ارائه خدمتی از دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد و گفت: مجموعه فعالیت سرا‌ها بستر مناسبی برای رشد ایده، کسب مهارت و تمرین فعالیت‌های تیمی است.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزارى دانشجو، علیرضا منظری‌توکلی رئیس دانشگاه آزاد کرمان در جمع اعضای سرای نوآوری خدمات خودرویی دانشگاه آزاد شهید حاج قاسم سلیمانی کرمان با تأکید بر نقش جوانان، میدان دادن به جوانان در میدان‌های مختلف ازجمله اقتصاد، سیاست و فرهنگ را ضروری دانست و گفت: ایجاد نشاط و پویایی در محیط دانشگاه با توجه ویژه به امید و چشم‌انداز مناسب برای رشد ایده‌ها، بسترساز شکوفایی خلاقیت جوانان کوشا و پرتلاش خواهد بود.

رئیس دانشگاه آزاد کرمان سرا‌های نوآوری را خدمتی بزرگ از سوی مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی قلمداد کرد و افزود: مجموعه این فعالیت‌ها بستر مناسبی برای رشد ایده‌ها و کسب مهارت و تمرین فعالیت‌های تیمی است و باید از این فرصت‌ها استفاده کرد.

سراهاى نوآورى دانشگاه‌ها بسترى براى کسب مهارت و تمرین فعالیت‌هاى تیمى است| پلتفرم نوآوری باز کوشا


توجه ویژه به کسب درآمد از دانش و پژوهش

مریم کاظمی‌پور، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد شهید حاج قاسم سلیمانی نیز اهمیت کسب مهارت در کنار تحصیل در راستای راه‌اندازی اشتغال را گوشزد کرد و گفت: دانشجویان باید برای آینده شغلی خود برنامه‌ریزی دقیقی انجام دهند و تحقیق را آغاز کنند تا با مهارت‌های لازم با شغل خود آشنا شده و برای کسب مهارت برنامه داشته باشند؛ چراکه آموزش این مهارت‌ها حتی در طول دوران تحصیل می‌تواند فرد را در گذراندن دروس توانمند کند.

کاظمی‌پور اضافه کرد: دانشجویی که در زمان تحصیل در دانشگاه کار می‌کند و با کار‌های اداری و مدیریتی آشنا می‌شود در آینده می‌تواند کارآفرین خوبی باشد.

در ادامه این نشست اعضای باشگاه نوآوری درباره ایده‌پردازی و توسعه ایده در راستای راه‌اندازی کسب‌وکار به بحث و گفتگو پرداختند و لزوم توجه به فرصت‌های پیدا و پنهان در راستای خلق ارزش بررسی شد.

سرای نوآوری خدمات خودرویی در دانشگاه آزاد شهید حاج قاسم سلیمانی کرمان فعال بوده و علاقه‌مندان برای عضویت در باشگاه نوآوری و حضور در فعالیت‌ها و رویداد‌ها می‌توانند با شماره‌های: ۰۹۱۳۱۹۳۹۵۲۲ _۰۹۳۷۱۴۰۴۱۳۵ تماس حاصل کنند.

منبع: روابط عمومی هسته پژوهشی کوشا

پلتفرم نوآوری باز کوشا از علاقمندان به شرکت در مسابقات ایده یابی دعوت می کند تا در مسابقات فناوری و نوآوری ما شرکت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است