وبلاگ

استفاده از فناوری به اشتراک گذاری داده ها برای سفرهای آمبولانسی

استفاده از فناوری به اشتراک گذاری داده ها برای سفرهای آمبولانسی

خدمات حمل و نقل کودکان بیمارستان بزرگ اورموند استریت (CATS) فناوری به اشتراک گذاری داده ریل تایم را به کار گرفته است تا تیم های آمبولانس را قادر سازد، داده های حیاتی را با پزشکان از راه دور به اشتراک بگذارند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از دیجیتال هلث مجموعه تحول دیجیتال کایند سید سویفت کر از طریق نظارت بر سفر کودک به بیمارستان باعث کاهش قابل توجه زمان تحویل می­شود.

از زمان اجرا، تیم بیمارستان بیش از سه هزار سفر با نظارت از راه دور انجام داد و شاهد کاهش زمان تحویل 30 تا 90 دقیقه بوده اند.

با استفاده از این فناوری، کارشناسان و مشاوران از راه دور می­توانند تخصص بالینی ارزشمند خود را در اختیار بیماران در حال حمل و نقل قرار دهند و داده‌­ها بلادرنگ برای نظارت بر بیماران و بهبود ایمنی بیمار جمع­‌آوری می­شود.

علاوه بر این، کایند سید در حال بهبود و گسترش قابلیت­‌های توزیع بلادرنگ مجموعه تحول دیجیتال سویفت کر است که به لطف راهکار مدیریت و پخش رویداد Solace، یعنی PubSub+ Platform است.

باب هوندال، CTO در Kinseed، گفت: “ما می­دانیم که برای اینکه SwiftCare یک پلتفرم واقعاً متحول­ کننده برای ارائه ­‌دهندگان مراقبت­های بهداشتی باشد، باید توسط جریان­های داده های قابل اعتماد و در زمان واقعی از طیف گسترده­ ای از منابع مانند EHR ها، دستگاه های بالینی و همچنین خدمات ابری مدرن تامین شود.

Solace استاندارد طلایی برای انتقال داده های حیاتی بین برنامه ها و دستگاه های مختلف در زمان واقعی است، بنابراین تقویت پلتفرم ابری ما با پخش رویدادهای ابری و سرویس های مدیریت رویداد مناسب بود. این مشارکت، ماموریت ما برای اتصال افراد قطع شده را تسریع می­ کند.»

همکاری بین Kinseed و Solace با تقویت ابزارهای ابری برای کمک به ارائه­ دهندگان خدمات بهداشتی و درمانی بدون نیاز به کدگذاری سنگین یا خوراک مشاوره ­گران قیمت، مراقبت از بیمار را بهبود می­ بخشد. Solace از معماری رویداد محور برای بهبود قابلیت­های توزیع بلادرنگ داده استفاده می­ کند.

تابستان گذشته بیمارستان گریت اورموند استریت با The Royal Marsden همکاری کرد تا برتری دیجیتال و یادگیری خود را از طریق اجرای پرونده سلامت دیجیتال (DHR) به اشتراک بگذارد، زیرا Royal Marsden به دنبال استقرار یک DHR جدید بود.

منبع: باشگاه ایده پردازان کوشا

مجتمع نوآوری باز کوشا از علاقمندان و ایده‌ پردازان که طرح یا ایده‌ ای در حوزه نواوری و فناوری در هر زمینه ای دارند دعوت می کند تا در رویدادها و مسابقات فناوری و نواوری ما شرکت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است