اخبار

پنجمین دوره مسابقات ملی پایان نامه سه دقیقه ای

پلتفرم نوآری باز کوشا | جمع سپاری | نوآوری باز
مرحله مقدماتی پنجمین دوره مسابقات ملی پایان نامه سه دقیقه ای برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی هسته پژوهشی کوشا به نقل از خبرگزاری ایسنا حميد مرادي، امروز چهارشنبه 19 آذر به خبرنگاران رسانه هاي گروهي گفت: مسابقات ملی پایان نامه سه دقيقه اي با هدف تشويق و كمك به تقويت و پرورش مهارت هاي ارتباطي، ايده پردازي، فن بيان و خلاقيت هاي دانشجويي، كمك به تكميل چرخه توليد علم و فناوري و تبديل آن به محصول و ثروت و برقراري ارتباط بين دانشگاه و صاحبان صنايع و سرمايه گذاري و بازاريابي ايده هاي دانشجويي برگزار مي شود.

وي با اشاره به اينكه مرحله مقدماتي اين دوره از مسابقات در 19 استان و 25 واحد جهاددانشگاهي برگزار خواهد شد، افزود: در اين دوره از مسابقات ملي پايان نامه سه دقيقه اي كه با كسب مجوز دانشگاه كوئينزلند به عنوان صاحب امتياز معنوي آن برگزار مي شود، دبيرخانه مسابقات، دستورالعمل اجرايي را بر اساس شاخص هاي بين المللي و استانداردهاي دانشگاه كوئيزلند مورد بازبيني قرار داده است.

به گزارش ايسنا، معاون فرهنگي جهاددانشگاهي خراسان جنوبي تصريح كرد: همچنين با توجه به شرايط ناشي از شيوع ويروس كرونا، اين دوره از مسابقات به صورت حضوري و غيرحضوري برگزار خواهد است.

مرادي با بيان اينكه تنها فارغ التحصيلان و دانشجويان مقاطع كارشناسي ارشد و دكتري امكان شركت در اين مسابقات را دارند، ادامه داد: دانش آموختگاني كه از ابتداي سال تحصيلي 96-95 تا پايان مهر ماه 1399 از پايان نامه خود دفاع كرده باشند و همچنين دانشجوياني كه پروپزال پايان نامه خود را تا پايان آبان ماه 99 به تصويب رسانده مي توانند در اين دوره از مسابقات شركت كنند.

وي خاطرنشان كرد: علاقه مندان براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانند با دبيرخانه مسابقه مستقر در جهاد دانشگاهي خراسان جنوبي با شماره تلفن هاي 32219356 الي 8 داخلي 111 و 109 تماس حاصل كنند.

منبع خبر: ايسنا