وبلاگ

افتتاح و راه اندازی مرکز توانمندسازی و مهارت آموزی زنان کارآفرین

مرکز توانمندسازی و مهارت آموزی زنان کارآفرین

مرکز توانمندسازی و مهارت آموزی زنان کارآفرین با رویکرد اشتغال زا یی وحمایت از تولید و مشاغل خانگی به همت اداره بانوان در مجموعه شهربانو افتتاح و راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه ایده پردازان کوشا به نقل از خبرگزاری اکونا پرس، به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13، محمد هادی علی احمدی، شهردار منطقه در راستای توانمندسازی و ضرورت اشتغال زایی بانوان منطقه گفت: برای داشتن شهری شهروند مدار، کسب رضایت شهروندان ضروری است و این امر زمانی محقق می شود که حوزه مسائل اجتماعی و فرهنگی را به عنوان یکی از اولویت های جامعه در نظر گرفته و برای آن برنامه ریزی دقیق وعملیاتی داشته باشیم.

او تاکید کرد : زنان کارآفرین و سرپرست خانواری که با تکیه بر توانمندی و اراده خود برای مدیریت خانواده تلاش می کنند موجب عزت هستند و تکلیف ما حمایت از ایشان در عرصه های مختلف است.

شهردار منطقه13 به برگزاری کارگاه آزمایشگاه نوآوری به همت اداره اموربانوان اشاره کرد و افزود: این کارگاه با محوریت موضوعات مساله محور در حوزه های نانو فناوری، انرژی، زیست فناوری و فناوری فضایی برای دختران مقطع سنی، 13 تا 18 سال طراحی شده است.

علی احمدی خاطر نشان کرد: در این دوره ها سعی بر آن است، تا دختران نوجوان با انجام فعالیت های طراحی شده بتوانند مهارت های مورد نیازجهت شناسایی مشکلات پیرامون خود از جمله خانه، محله، شهر و… را با ارائه راه حل های خلاقانه فراگیرند.

منبع: باشگاه ایده پردازان کوشا

پلتفرم نوآوری باز کوشا از همه علاقمندان در هر حوزه و زمینه ای دعوت می‌کند تا در مسابقات نوآوری و فناوری ما شرکت نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است