اخبار

کشف استعداد های برتر با برگزاری رویدادهای شتاب

پلتفرم نوآری باز کوشا | کشف استعدادها

کشف استعداد های برتر با برگزاری رویدادهای شتاب

رئیس مرکز علمی و کاربردی شهرداری کرج از برگزاری پنجمین رویداد شتاب با عنوان نقش انرژی‌های نو و تجدید پذیر در زیست پذیر کردن شهرها خبر داد.

کشف استعداد های برتر با برگزاری رویداد های شتاب

علی‌اکبر میر وکیلی با اشاره به برگزاری پنجمین رویداد شتاب با عنوان نقش انرژی‌ های نو و تجدید پذیر در زیست پذیر کردن شهرها به میزبانی مرکز علمی و کاربردی شهرداری کرج، هدف از برگزاری این رویداد ها را کشف استعداد های برتر، پرورش خلاقیت‌ها و تلاش برای خلق ثروت و توسعه اشتغال، کارآفرینی و تولید محصولات دانش‌بنیان دانست.

وی اضافه کرد:

برگزاری استارت آپ ها فرصتی مناسب برای تمامی فعالان این عرصه و علاقه‌ مندان است تا ضمن آشنایی با ماهیت این رویدادها با حوزه کارآفرینی، ایده پردازی، ارائه مدل کسب‌وکار ، تجربه و مهارت لازم را کسب نمایند.

در ادامه باقری فراهانی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرز نیز در خصوص برگزاری این رویدادها عنوان کرد:

برقراری ارتباط بین صاحبان ایده و سرمایه‌گذار برای تحقق تولید دانش‌بنیان و خلق ثروت و رفع معضلات و چالش‌های مدیریت شهری از مهم‌ترین اهداف برگزاری این‌گونه رویدادها است.

گفتنی است در این دوره ۱۲ تیم با محوریت انرژی‌های نو به مدت چهار ساعت باهم به رقابت پرداختند که پس از داوری سه ایده برتر انتخاب و موردتقدیر قرار گرفتند که در این میان تیم اول با همکاری دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی شهرداری کرج با عنوان ابر خازن نوین و تیم دوم لامپ هایر smd موفق شده‌اند.

منبع: باشگاه ایده پردازان کوشا

پلتفرم نوآوری باز کوشا از شما علاقمندان دعوت می کند تا در مسابقات نوآوری و فناوری شرکت نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *