وبلاگ

رویداد ایده های نو در مواجهه با افزایش مصرف و چالش قطعی برق

رویداد ایده های نو در مواجهه با افزایش مصرف و چالش قطعی برق در قزوین برگزار می شود

معاون فروش و خدمات مشتركين شركت توزيع نيروي برق استان قزوين: رويداد ایده های نو در مواجهه با افزايش مصرف و چالش قطعي برق در قزوين برگزار مي شود معاون فروش و خدمات مشتركين شركت توزيع نيروي برق استان قزوين گفت: با همكاري بنياد نخبگان استان قزوين، رويداد استارت آپي« ايده هاي نو در مواجهه با افزايش مصرف و چالش قطعي برق» تيرماه امسال در قزوين برگزار مي شود.

90 هزار مشترک در استان قزوین از برق رایگان برخوردار شدند - پلتفرم نوآوری باز کوشا

به گزارش روابط عمومی هسته پژوهشی کوشا به نقل از خبرگزاري برنا از قزوين؛ محمدرضا قافله باشي در خصوص اين رويداد استارت آپي اظهارداشت: به منظور استفاده از ايده هاي نخبگان و صاحب نظران در كاهش مصرف انرژي و بهينه سازي مصرف رويداد استارت آپي با همكاري بنياد نخبگان استان و شركت توزيع نيروي برق استان قزوين برگزار مي شود.

وي بيان كرد:

رويداد «ايده هاي نو در مواجهه با افزايش مصرف و چالش قطعي برق» در محورهاي اصلاح الگوي مصرف در ساعات پيك بار، ابداع روش هاي نو آورانه و هوشمند، ارتقاي مانيتورينگ مصرف، كاهش همزماني بار مصرفي، مديريت پيامدهاي قطعي برق در فرآيندهاي توليد، كاهش ضايعات، ارتقاي ايمني صنعتي، ملاحظات برق اضطراري و ذخيره سازي انرژي، مديريت مصرف بهينه انرژي، كاهش قيمت تمام شده و كاهش و تنظيم بارهاي سرمايشي، جايگزيني تجهيزات فرسوده و كم بازده و فناوري هاي نوين و فضاي مجازي در بخش انرژي هاي نو، اينترنت اشيا، شبكه هاي اجتماعي برگزار مي شود.

 

قافله باشي تصريح كرد:

درحوزه ایده پردازي صنايع مختلف شيشه، كاشي، فولاد و مواد لبني، مراكز كشاورزي و چاه هاي آبياري، دامداري ها، مرغداري ها و پرورش ماهي، مراكز اداري ، تجاري و مسكوني در بخش شهري و روستايي مورد نظر است.

علاقمندان مي توانند آثار و مقاله هاي خود را در موضوعات مطرح شده تا 15 تيرماه به نشاني : www.formafzar.com/form/k9r57 ارسال كنند.

قافله باشي يادآورشد: به آثار منتخب و برتر جوايز نقدي تعلق خواهد گرفت.

اين رويداد 22 تيرماه با همكاري بنياد نخبگان استان در قزوين برگزار مي شود.

منبع: روابط عمومی هسته پژوهشی کوشا

پلتفرم نوآوری باز کوشا از علاقمندان به شرکت در مسابقات ایده یابی دعوت می کند تا در مسابقات فناوری و نوآوری ما شرکت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است