وبلاگ

رویداد ایده های نو در مواجهه با افزایش مصرف و چالش قطعی برق

رویداد ایده های نو در مواجهه با افزایش مصرف و چالش قطعی برق در قزوین برگزار می شود

معاون فروش و خدمات مشتركين شركت توزيع نيروي برق استان قزوين: رويداد ایده های نو در مواجهه با افزايش مصرف و چالش قطعي برق در قزوين برگزار مي شود معاون فروش و خدمات مشتركين شركت توزيع نيروي برق استان قزوين گفت: با همكاري بنياد نخبگان استان قزوين، رويداد استارت آپي« ايده هاي نو در مواجهه با افزايش مصرف و چالش قطعي برق» تيرماه امسال در قزوين برگزار مي شود.

90 هزار مشترک در استان قزوین از برق رایگان برخوردار شدند - پلتفرم نوآوری باز کوشا

به گزارش روابط عمومی هسته پژوهشی کوشا به نقل از خبرگزاري برنا از قزوين؛ محمدرضا قافله باشي در خصوص اين رويداد استارت آپي اظهارداشت: به منظور استفاده از ايده هاي نخبگان و صاحب نظران در كاهش مصرف انرژي و بهينه سازي مصرف رويداد استارت آپي با همكاري بنياد نخبگان استان و شركت توزيع نيروي برق استان قزوين برگزار مي شود.

وي بيان كرد:

رويداد «ايده هاي نو در مواجهه با افزايش مصرف و چالش قطعي برق» در محورهاي اصلاح الگوي مصرف در ساعات پيك بار، ابداع روش هاي نو آورانه و هوشمند، ارتقاي مانيتورينگ مصرف، كاهش همزماني بار مصرفي، مديريت پيامدهاي قطعي برق در فرآيندهاي توليد، كاهش ضايعات، ارتقاي ايمني صنعتي، ملاحظات برق اضطراري و ذخيره سازي انرژي، مديريت مصرف بهينه انرژي، كاهش قيمت تمام شده و كاهش و تنظيم بارهاي سرمايشي، جايگزيني تجهيزات فرسوده و كم بازده و فناوري هاي نوين و فضاي مجازي در بخش انرژي هاي نو، اينترنت اشيا، شبكه هاي اجتماعي برگزار مي شود.

 

قافله باشي تصريح كرد:

درحوزه ایده پردازي صنايع مختلف شيشه، كاشي، فولاد و مواد لبني، مراكز كشاورزي و چاه هاي آبياري، دامداري ها، مرغداري ها و پرورش ماهي، مراكز اداري ، تجاري و مسكوني در بخش شهري و روستايي مورد نظر است.

علاقمندان مي توانند آثار و مقاله هاي خود را در موضوعات مطرح شده تا 15 تيرماه به نشاني : www.formafzar.com/form/k9r57 ارسال كنند.

قافله باشي يادآورشد: به آثار منتخب و برتر جوايز نقدي تعلق خواهد گرفت.

اين رويداد 22 تيرماه با همكاري بنياد نخبگان استان در قزوين برگزار مي شود.

منبع: روابط عمومی هسته پژوهشی کوشا

پلتفرم نوآوری باز کوشا از علاقمندان به شرکت در مسابقات ایده یابی دعوت می کند تا در مسابقات فناوری و نوآوری ما شرکت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است