اطلاعیه ها

رویداد نونمایی سلامت، زیر شاخه زیبایی

رویداد نونمایی سلامت، زیر شاخه زیبایی

هفتمین دوره از رویداد نونمایی به حوزه سلامت زیرشاخه زیبایی اختصاص یافت تا راه‌یابی محصولات فناورانه تولید شده در این زمینه به بازار تسهیل شود.
این سلسله رویدادها که به همت پارک فناوری پردیس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود، فرصتی است تا شرکت‌هایی که محصول آماده برای معرفی به بازار دارند بتوانند با استفاده از ظرفیت این رویداد تجاری، در یک فضای مناسب و طی یک فرآیند استاندارد محصول خود را به مشتریان و بازار هدف معرفی کنند.

رویداد نونمایی سلامت، زیر شاخه زیبایی

هفتمین رویداد نونمایی( معرفی محصولات فناورانه در حوزه سلامت زیرشاخه زیبایی) که به عنوان ویترین فناوری و نوآوری نام گرفته است محصولات فناورانه در حوزه های نرم‌افزار، لوازم مصرفی و تجهیزات و ابزارها را به مخاطبان خود معرفی می‌کند. این رویداد 28 شهریورماه سال 1401 میزبان علاقه‌مندان و فعالان این حوزه خواهد بود.

رویدادهای نونمایی فرصتی ایجاد کرده اند تا معرفی کنندگان محصول ضمن بیان قابلیت‌ها و مزایای تولیداتشان از امکان مذاکره برای دریافت اطلاعات بیش‌تر و ورود به عرصه بازار برخوردار شوند. این سلسله رویدادها به شرکت‌ها یا افراد فعال در حوزه‌های مختلف کمک می کند تا بازار خود را توسعه دهند.

این نونمایی ها پیش از این در موضوعات مختلفی چون «حمل و نقل»، «شهر هوشمند»، «فناوری‌های دیجیتال و الکترونیک»، «علوم شناختی» و «مالی» برگزار شده است.

پلتفرم نوآوری باز کوشا از همه علاقمندان به مسابقات ایده یابی دعوت می نماید تا در مسابقات نوآوری و فناوری کوشا شرکت نمایند