وبلاگ

سومین مرحله پذیرش تیم‌ایده‌ها در خانه فناوری‌های فرهنگی اصفهان آغاز می‌شود

پلتفرم نوآری باز کوشا | سومين مرحله پذيرش تيم ايده ها در خانه فناوري هاي فرهنگي اصفهان آغاز مي شود

گروه استان‌ها- رئیس خانه فناوری های فرهنگی اصفهان از مرحله سوم پذیرش تیم ایده‌ها در پاییز سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی‌ و اطلاع رسانی مجموعه نوآوری باز کوشا به نقل از حجت الاسلام و المسلمین صادق امینی در گفت‌ و گو با خبرنگار تسنیم در اصفهان با اشاره به سومین مرحله پذیرش تیم ایده‌ها در خانه فناوری های فرهنگی اصفهان اظهار داشت: خانه فناوری‌های فرهنگی اصفهان هم‌ زمان با مرکز ملّی نوآوری و خلاقیت اشراق، توسط معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور افتتاح و تاکنون 2 مرحله پذیرش داشته است.

وی افزود:

در ابتدای فصل بهار سال جاری مرحله اول پذیرش انجام شد، در این مرحله از میان 40 تیم ایده متقاضی، 10 تیم پذیرش و در ابتدای سال جاری به منظور تدوین بوم کسب‌ و کار جلسات متعددی با منتورها و مشاوران اختصاصی‌شان برگزار کردند.

رئیس خانه فناوری‌های فرهنگی اصفهان ادامه داد:

از میان تیم‌ایده‌­های پذیرش‌ شده در مرحله نخست، تاکنون 4 تیم به مرحله ارزیابی اعتبارنامه شرکت خلاق رسیده اند که حاکی از موفقیت این تیم‌ها است.

وی خاطرنشان کرد:

در مرحله دوم پذیرش تیم ایده­ ها که مصادف با ابتدای فصل تابستان سال جاری بود، کارگاه آموزشی تدوین بوم کسب‌ و کار ویژه متقاضیان برگزار و پس از ارزیابی داوران از ایده‌های دریافتی در روز دوم کارگاه،

11 تیم پذیرفته شدند که هم‌اکنون مشغول طی جلسات منتوری هستند،

با این تفاوت که در مرحله دوم، منتوریِ تیم‌ها به‌صورت گروهی انجام می‌شود یعنی به‌ ازای هر تیم در جلسه منتوری حداقل 2 یا 3 منتور حضور دارند.

حجت‌الاسلام والمسلمین امینی بیان کرد:

مرحله سوم پذیرش تیم‌ایده‌ها در خانه فنّاوری‌های فرهنگی اصفهان در ابتدای فصل پاییز با برگزاری کارگاه انجام خواهد شد.

در این مرحله، تیم ایده‌هایی می‌توانند پذیرش شوند که علاوه بر داشتن ایده ای با قابلیت تبدیل شدن به کسب‌ و کار و تاب‌آوری، ایده‌­شان دارای ارزش فرهنگی نیز باشد.

وی تصریح کرد:

پس از سلسله جلسات منتوری، جلسات دیگری با عنوان جلسات 3 جانبه و بوم تکانی برای تیم‌ها به منظور ارزیابی مجدد بوم کسب‌ و کار آن‌ها برگزار می‌شود و سپس وارد مرحله مشاوره و تکمیل بیزینس پلن و جزئیات بوم کسب‌ و کار خود خواهند شد.

رئیس خانه فناوری‌های فرهنگی اصفهان افزود: در مرداد سال جاری،

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از تیم‌های مستقر در خانه فناوری‌های فرهنگی استان اصفهان بازدید کردند و توصیه­‌ها و راهنمایی‌هایی ارزشمندی نیز برای موفقیت آن‌ها ارائه دادند. متقاضیان می‌توانند از طریق پایگاه اینترنتی noavari.dte.ir  ایده خود را ثبت کنند.

منبع: روابط عمومی و اطلاع رسانی باشگاه ایده پردازان کوشا

پلتفرم نوآوری باز کوشا از همه علاقمندان در هر حوزه و زمینه ای دعوت می‌کند تا در مسابقات نوآوری و فناوری ما شرکت نمایند

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است