دسته‌بندی نشده

ششمین کنفرانس بین المللی مکانیک، ساخت، صنایع و مهندسی عمران

ششمین کنفرانس بین المللی مکانیک، ساخت، صنایع و مهندسی عمران در تاریخ ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ توسط ،شرکت همايش آروين البرز برگزار خواهد شد.

با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.

امکان ثبت نام

حضوری و غیر حضوری

حضور و سخنرانی

اساتید دانشگاه های معتبر

فرصت استثنایی جهت حضور اساتید و دانشجویان، مدیران و کارشناسان محترم سازمان ها و نهاذ های دولتی و غیر دولتی کارشناسان محترم سازمان ها و نهاد های دولتی و غیر دولتی

درباره ما

دانشگاه ها و مراکز تخصصی کشور و جهان در زمینه مفاهیم مشترکه علوم، مهندسی و عمران، صنایع و سایر موضوعات مرتبط با محورهای کنفرانس را فراهم می سازد.

براین اساس دبیرخانه کنفرانس با افتخار از تمامی متخصصان، کارشناسان، دانشجویان، پژوهشگران و دانشمندان مراکز علمی، تحقیقاتی و صنعتی دعوت مینماید با شرکت در برنامه های متنوع این کنفرانس مشارکت نموده و با ارائه آخرین دستاوردهای علمی و اجرایی خود زمینه دستیابی به اهداف فوق را فراهم سازد.

کنفرانس بین المللی
کنفرانس بین المللی مکانیک، ساخت، صنایع و مهندسی عمران

منبع: همایش های ایران

اطلاعیه های دیگر: فراخوان برگزاری وبینار ” تحول ديجيتال و نگاهی به تغییرات پیش رو با رویکرد آینده پژوهانه”