وبلاگ

قوانین عمومی

ثبت‌نام در هر پروژه به منزله مطالعه دقیق سایت، فایل اطلاعات تکمیلی (درصورت وجود) و صفحه حقوق مالکیت فکری در کوشا می‌باشد. بدیهی است که رعایت تمامی نکات ذکر شده الزامی می‌باشد.

ثبت‌نام در هر پروژه به منزله مطالعه و پذیرفتن قوانین عمومی مسابقات کوشا می‌باشد.

تیم‌ها تحت هیچ شرایطی به جز در روز کمپ منتورینگ حق تعامل و ارتباط مستقیم با داوران را ندارند و در صورت رخ دادن این اتفاق کوشا می‌تواند نسبت به حذف تیم خاطی اقدام نماید.

محتوای طرح‌ها و ایده‌های تیم‌ها بایستی مطابق با قوانین جهموری اسلامی ایران، قوانین پروژه و معیارها و خواسته‌های پروژه باشد، بدیهی است طرح‌ها و ایده‌های ناقض قوانین با تشخیص کمیته داوری حذف خواهند شد.

تیم‌های مورد تایید داوران در هر مرحله، به مرحله بعد راه پیدا می‌کنند.

پس از تکمیل ثبت‌نام در پروژه هزینه ثبت نام عودت نخواهد شد.

زمان‌بندی اعلام شده پروژه در صورت صلاح دید داوران و مسئولان اجرایی پروژه تغییر خواهد کرد که در این صورت به اطلاع همه شرکت کنندگان خواهد رسید.

قرارداد عدم افشا و حق مالکیت طرح و ایده‌ها بنا به اقتضای هر مسابقه تدوین و به اطلاع شرکت‌کنندگان خواهد رسید.

کانال‌های اطلاع‌رسانی پروژه‌های کوشا، وبلاگ صفحه پروژه و کانال تلگرام به آدرس@kushaideas می‌باشد که اخبار و یا تغییرات احتمالی در زمان بندی و یا شرایط مسابقه از این طریق به شرکت ‌کنندگان اطلاع رسانی خواهد شد.

پاسخ گویی به سوالات درباره پروژه و بررسی اعتراضات نسبت به مسابقه تنها از طریق اکانت پشتیبانی در تلگرام ( kushaideas @) و ایمیل پشتیبانی به آدرس Support@kushaideas.ir امکان پذیر خواهد بود. (لازم به ذکر است امکان ارسال طرح‌ها از طریق این راه‌ها امکان‌پذیر نمی‌باشد و تنها از طریق صفحه پروژه و درگاه مخصوص همان پروژه امکان پذیر است.)

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است