اطلاعیه ها

نحوه استانداردسازی در توسعه محصولات نانو بررسی می‌شود

پلتفرم نوآری باز کوشا | نحوه استانداردسازی در توسعه محصولات نانو بررسی می‌شود

دوره آموزشی استانداردسازی، کنترل و تضمین کیفیت در راستای توسعه محصولات فناوری نانو در آبان ماه برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، با توجه به اهمیت و ضرورت آموزش الزامات و مفاهیم استانداردسازی، کنترل و تضمین کیفیت در راستای توسعه محصولات فناوری نانو، گروه استاندارد و ارزیابی محصولات ستاد ویژه توسعه فناوری نانو دوره آموزشی کنترل کیفیت (QC)، ویژه شرکت‌های تولیدکننده محصولات فناوری نانو را برگزار می‌کند.

این دوره آموزشی به‌صورت آنلاین به مدت ۱۶ ساعت ویژه مدیران، کارشناسان و پژوهشگران فعال در واحدهای کنترل کیفیت، تضمین کیفیت، ساخت و تولید و تحقیق و توسعه در شرکت‌های تولیدی محصولات فناوری نانو طراحی شده است.

فراگیران با گذراندن این دوره آموزشی و اخذ گواهی‌نامه مرتبط، با مسائل و چالش‌های استانداردسازی و کنترل کیفیت در محصولات فناوری نانو آشنا شده و نحوه پاسخ‌گویی به آن‌ها را می‌آموزند.

در پایان گواهی‌نامه مورد تأیید ستاد ویژه توسعه فناوری نانو به شرکت‌کنندگان اعطا خواهد شد.

اهداف و کارکردهای استانداردسازی، کنترل کیفیت در مراحل چرخه عمر محصول فناوری نانو (طراحی، تولید، بهره‌برداری و وارهایی)، قابلیت اطمینان و کیفیت محصول، طراحی آزمون برای مراحل گوناگون چرخه عمر محصول، تدوین سند استاندارد محصول، آشنایی با کنترل کیفیت آماری، نمونه‌برداری و اصول حاکم بر آن، تعریف و تشریح کنترل کیفیت (QC) و تضمین مرغوبیت (QA) در محصولات فناوری نانو و مدیریت بازخورد و ارتباط با مشتری از موضوعات مطرح در این دوره آموزشی است.

به نقل از ستاد نانو، این دوره آموزشی از ۸ تا ۱۲ آبان به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود.

منبع: روابط عمومی‌و اطلاع رسانی مجموعه نوآوری باز کوشا

پلتفرم نوآوری باز کوشا از همه علاقمندان و ایده پردازانی که می‌خواهند ایده‌‌‌های خود را تجاری سازی کنند، دعوت می‌نماید تا در مسابقات نوآوری و فناوری ما شرکت نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *