بازی خونه ما

مجموعه نوآوری باز کوشا | بازی خونه ما

بازی ایرانی «خونه ما» جدیدترین اثر مهدی فنائی، سازنده‌ی بازی محبوب ۴۱۱۴۸ و همچنین ۱:۰۱۱ محسوب می‌شود که یک بازی دوبعدی برای پلتفرم اندروید است و تمام تصاویر و انیمیشن‌های آن به‌صورت دستی، کشیده شده‌اند.

خونه ما یک اثر دو بعدی است که تمام تصاویر آن به صورت نقاشی و کارتونی طراحی شده است. داستان آن روایتگر سادگی زندگی انسان‌ها در گذشته بوده و همچنین بلاهایی که انسان به خاطر قدرت طلبی بر سر کره زمین و آدم‌ها می‌آورد.

در بازی خونه ما، بازیکن می‌تواند با ضربه زدن روی همه چیز یا نگه داشتن دست بر روی آن‌ها و سپس کشیدنشان بر روی دیگر اجسام محیط، با آن‌ها تعامل داشته باشد.

معرفی برنامه

قدیم ها «خونه ما» یعنی زمین، قشنگ تر و آرام تر بود. اما امروزه انسان با قدرت طلبی آن را به سمت نابودی می کشاند.بازی «خونه ما» سعی دارد این داستان را با گرافیکی ساده و به سبک نقاشی های کودکانه تعریف نماید. در این بازی بازیکن می تواند با ضربه زدن روی همه چیز یا نگه داشتن دست بر روی آنها و سپس کشیدن شان بر روی دیگر اجسام محیط، با آنها تعامل داشته باشد.

اما به تدریج با تصمیم های کاربر، خانه ما شکل دیگری پیدا می کند…

توجه:

این بازی با وجود گرافیک ساده، از تعداد بسیار زیادی نقاشی و انیمیشن استفاده می کند و به همین دلیل، اجرای بازی نیاز به حافظه یا رم زیادی دارد.

اگر رم موبایل یا تبلت شما کمتر از ۳ گیگابایت است، بهتر است بازی را دانلود یا خرید ننمایید.

این بازی خلاقانه، نوآورانه و جدید مهدی فنائی در تاریخ ۱۹ تیر ۱۴۰۱ برای پلتفرم اندروید در کافه بازار منتشر شد و شما همین الآن می‌توانید این بازی را دانلود و تجربه کنید.

دانلود بازی خانه ما

 

در ادامه می‌توانید تریلر بازی خونه ما را تماشا کنید:

نکته جالب در رابطه با تریلر منتشر شده از خونه ما امکان تغییر در دنیای بازی توسط بازیکن است. به‌این ترتیب بازیکنان با استفاده از آیتم‌های مختلف می‌توانند تاثیرات کشنده را در دنیای کودکانه بازی و حتی روی شخصیت‌ها بگذارند. این تغییرات در نهایت دنیای کودکانه بازی را به تاریکی و مرگ می‌کشاند.

 

مجموعه نوآوری باز کوشا | بازی خونه ما

این بازی با بیش از 2 هزار فریم انیمیشن دستی، طراحی شده است

مجموعه نوآوری باز کوشا | بازی خونه ما مجموعه نوآوری باز کوشا | بازی خونه ما مجموعه نوآوری باز کوشا | بازی خونه ما

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است