بازی 1:011

مجموعه نوآوری باز کوشا | بازی 1:011

۴۱۱۴۸ ساخته‌ی مهدی فنائی، یکی از جریان‌سازترین بازی‌های تاریخ صنعت گیم در ایران بود، حالا مهدی فنائی با همان طرز انتخاب اسم مرموز خود، یعنی ۱:۰۱۱ برگشته و می‌خواهد داستان مرموز و تازه‌ای را برایمان روایت کند.

داستان بازی مرموز ۱:۰۱۱

داستان بازی ۱:۰۱۱ روایتگر دختری به نام روشان است که به علت افراطی‌گری اهالی سرزمین و شکنجه، چشمان خود را از دست داده، حال روشان می‌خواهد به سرزمین نور، سرزمینی که شنیده است در آنجا همه چیز آرام است، فرار کند که در میان راه با مسائلی روبرو می‌شود.

داستان بازی، روایت جذابی دارد، ولی اصلاً سرراست نیست، البته هنوز تنها یک اپیزود از بازی منتشر شده، ولی می‌توان برای اینکه بیشتر با داستان بازی آشنا شد، سری به کتاب صوتی و متنی جانبی بازی زد.

این بار شخصیت اصلی داستانمان یک دختر است، اتفاقی که به ندرت در بازی‌های ایرانی با آن مواجه می‌شویم. «روشان» دخترِ منجیِ سرزمین هیلاس است.

کسی که برخلاف انتظار، قوم هالینی‌ سرزمین رویا به کور شدن و دوستش را به مرگ مجازات می‌کنند.

خسته از ناعدالتی مردمان سرزمنیش، روشان تصمیم می‌گیرد برای رسیدن به آزادی واقعی راهی سرزمین نور شود. سرزمینی که راه رسیدن به آن، از تاریکی می‌گذرد.

همه چیز به سادگی آنچه توصیف کردیم نیست. در سرزمینی که شیاطین در آن حضور دارند و زندگی را به کام مردمانش تلخ کرده‌اند، گذشتن از تاریکی و رسیدن به نور دشوارترین چالشی است که یک دختر نابینا می‌تواند قبول کند.

اما این تنها ماموریتی نیست که روشان روی دوش خود احساس می‌کند. افراطی‌های سرزمین رویا کتابی را به عنوان راهنمایشان انتخاب کرده‌اند که سالیان سال است به دست سودجویان تغییر داده شده.

در ادامه می‌توانید تریلرهای بازی ۱:۰۱۱ را تماشا کنید:

اولین تریلر بازی ۱:۰۱۱

تریلر بازی ۱:۰۱۱

 

مجموعه نوآوری باز کوشا | بازی 1:011

بازی ۱:۰۱۱ توسط یک نفر و در طی  3 سال ساخته شده

مجموعه نوآوری باز کوشا | بازی 1:011 مجموعه نوآوری باز کوشا | بازی 1:011 مجموعه نوآوری باز کوشا | بازی 1:011 مجموعه نوآوری باز کوشا | بازی 1:011

 

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است